Αναφορά Αγώνα: ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ATHENS KALLITHEA | Round 5 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΖΑΚΥΝΘΟΣ εν ATHENS KALLITHEA
1 2

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του αγώνα, Ζάκυνθος - Καλλιθέα 1-2
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το ματς μπήκε στις καθυστερήσεις που είναι 5 λεπτά
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλιθέα με τον Σμυρλή αντί του Τζάκσον
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο τελευταίο 10λεπτο μπήκε το ματς με την Καλλιθέα να προηγείται με 2-1 έχοντας κάνει την ανατροπή
80Βγήκε Τζάκσον Φερέιρα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Σμυρλής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για την Καλλιθέα με τον Αρναρέλλη να σουτάρει και τον Πολίτη να διώχνει σε κόρνερ
70ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στάθης Καραμαλίκης
69Βγήκε Σπύρος Αποστόλου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Βυθούλκας  (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ζάκυνθο με τον Βυθούλκα αντί του Αποστόλου
66ΓΚΟΛΑλέξανδρος Αρναρέλλης
66ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΑλέξανδρος Αρναρέλλης
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Καλλιθέα! Ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Τζάκσον ο Αρναρέλλης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα για δεύτερη φορά στα δίχτυα του Πολίτη
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για την Ζάκυνθο όταν ύστερα από σέντρα του Κάρδαρη ο Καραμαλίκης επιχείρησε το ανάποδο "ψαλίδι" στέλνοντας την μπάλα άουτ
60Βγήκε Λεωνίδας Κωστούλας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Κάρδαρης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ζάκυνθο με τον Κάρδαρη αντί του Κωστούλα
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το 1-1 παραμένει με τον ρυθμό του αγώνα να είναι βελτιωμένος συγκριτικά με το πρώτο 45λεπτο
57Βγήκε Διονύσης Μπέλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Στέφανος Μουκτάρης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλιθέα με τον Μουκτάρη αντί του Μπέλη
49ΔΟΚΑΡΙΔιονύσης Μπέλης
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλιθέα! Ο Μπέλης μπήκε στην περιοχή της Ζακύνθου κι έκανε το σουτ με την μπάλα όμως να χτυπάει στο δεξί δοκάρι του Πολίτη
46Βγήκε Νταμιάν Γκίνη (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ηλίας Σταύρου (MΕΣΟΣ)
46Βγήκε Γιάννης Πεχλιβανόπουλος  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Στάθης Καραμαλίκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δευτέρου μέρους
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ζάκυνθο με τον Καραμαλίκη αντί του Πεχλιβανόπουλου
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλιθέα. Στη θέση του τραυματία Γκίνη ο Σταύρου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, Ζάκυνθος - Καλλιθέα 1-1
44ΔΟΚΑΡΙΝίκος Κουρέλλας
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Την εκτέλεση του πέναλτι ανέλαβε ο Αποστόλου αλλά ο Μιχελής έδιωξε αρχικά και στη συνέχεια o Κουρέλλας με σουτ έστειλε είχε σουτ στο δοκάρι.
43ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ ΠΕΝΑΛΤΙ Θανάσης Μιχελής
43ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ Σπύρος Αποστόλου
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για την Ζάκυνθο! Έπειτα από σουτ του Αποστόλου η μπάλα βρήκε στο χέρι του Ρουσάκη και ο ρέφερι Νεοφυτιάδης έδειξε την άσπρη βούλα
37ΓΚΟΛΝτάρκο Λουκάνοβιτς
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Καλλιθέα! Ο Λουκάνοβιτς με δυνατό διαγώνιο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Πολίτη "γράφοντας" το 1-1
37ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ντάρκο Λουκάνοβιτς
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ζάκυνθος έχει δώσει χώρο στην Καλλιθέα η οποία όμως δεν έχει "απειλήσει" την εστία του Πολίτη
29ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πέτρος Λεβέντης
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς ρυθμό και φάσεις το παιχνίδι, με το 1-0 να παραμένει
19ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τάσος Ρουσάκης
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για την Ζάκυνθο με τον Βοσνακίδη να εκτελεί απευθείας φάουλ και την μπάλα να περνάει άουτ
03ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΚαμίλ Κρολ
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Ζάκυνθο! Έπειτα από σέντρα του Μεντούρ ο Κρολ με κεφαλιά "νίκησε" τον Μιχελή και άνοιξε το σκορ για τους Επτανήσιους
03ΓΚΟΛΚαμίλ Κρολ
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Νίκος Παντέλης): Μιχελής, Λεβέντης, Παγώνης, Πίκολο, Τσώνης, Ρουσάκης, Αρναρέλλης, Γκίνη, Μπέλης, Τζάκσον, Λουκάνοβιτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας) Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Καλίντ Καραμά): Πολίτης, Γραικός, Πεχλιβανόπουλος, Κουρέλλας, Βοσνακίδης, Κυριακίδης, Μεντούρ, Ναζίμ, Αποστόλου, Κρολ, Κωστούλας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Την δεύτερή τους νίκη αναζητούν στο πρωτάθλημα αμφότερες οι ομάδες. Στις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές μετρούν μια νίκη, μια ισοπαλία και δυο ήττες έχοντας από τέσσερις βαθμούς