Αναφορά Αγώνα: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ | Round 15 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ εν ΑΡΗΣ
2 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 12 Φεβρουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης, με τον Πετρόπουλο να αντικρύζει την κόκκινη κάρτα, επειδή έκανε μία άσεμνη χειρονομία στον βοηθό διαιτητή που νωρίτερα τον είχε υποδείξει σε θέση οφ-σάιντ.
95ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΑντώνης Πετρόπουλος
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κοντά στο 3-2 ο Απόλλων, αλλά ο Διούδης απέκρουσε εντυπωσιακά το σουτ του Σιατραβάνη. Στην εξέλιξη της φάσης, ο Πετρόπουλος προσπάθησε με κεφαλιά να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα, αλλά υποδείχθηκε σε θέση οφ-σάιντ.
91ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιώργος Ντάσιος
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα και 2-2. Σέντρα του Βαλεριάνου, η μπάλα βρίσκει το πόδι του Ιντζίδη, αλλάζει πορεία και φτάνει στον Ντάσιο, ο οποίος με αριστερό δυνατό σουτ φέρνει το ματς στα ίσια.
91ΓΚΟΛΓιώργος Ντάσιος
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, πέντε λεπτά ακόμα.
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ-φωτοβολίδα του Κονέ, πολύ άστοχο, δεν απειλεί την εστία του Άρη.
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Ντάσιος
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Τάτος
83Βγήκε Κενάν Μπαργκάν (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Τάτος (MΕΣΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Εκτός ο Μπαργκάν, μέσα ο Τάτος.
82ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Εμανουέλ Κονέ
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Διαμαντόπουλος
71Βγήκε Ξενοφών Πάνος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ντιέγκο Ρομάνο (MΕΣΟΣ)
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Απόλλωνα. Εκτός ο Πάνος, μέσα ο Ρομάνο.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Απόλλων ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης. Μαζική άμυνη από τον Άρη που παίζει με 10 παίκτες από το ξεκίνημα του δευτέρου μέρους.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Εκτός ο Ίλιτς, μέσα ο Ιντζίδης.
67Βγήκε Μπράνα Ίλιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Ιντζίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εξαιρετική απόκρουση του Διούδη σε σουτ του Κονέ.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα και 1-2. Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, η μπάλα κοντράρει σε σώματα, φτάνει στον Αλμπάνη και αυτός με δυνατό σουτ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.
53ΓΚΟΛΧρήστος Αλμπάνης
53ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Αλμπάνης
52Βγήκε Πίτου Γκαρσία (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Καράμπελας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Εκτός ο Πίτου Γκαρσία, μέσα ο Καράμπελας.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σιατραβάνη, ψηλά άουτ η μπάλα.
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Κονέ έξω από την περιοχή, η μπάλα γλείφει το αριστερό κάθετο δοκάρι του Διούδη.
47ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Μάρκος Ντούνης
46Βγήκε Πασχάλης Κάσσος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Αλμπάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Απόλλων.Εκτός ο Κάσος, μέσα ο Αλμπάνης.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου με τον Άρη να βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 2-0.
45 1ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Δεληζήσης
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Μπαργκάν, άουτ η μπάλα. Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.
40ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μάρκος Ντούνης
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, ψηλά άουτ η μπάλα.
33ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μάρκος Ντούνης
33ΓΚΟΛΜάρκος Ντούνης
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Άρη. Ο Ρόβας απομάκρυνε τη μπάλα και έβγαλε τον Ντούνη απέναντι στον Μπαρτολίνι, αυτός τον πέρασε και με δυνατό ξερό σουτ πέτυχε το δεύτερο τέρμα της ομάδας του.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Απόλλων. Εκτός ο Όμποντο, μέσα ο Πετρόπουλος.
29Βγήκε Κριστιάν Ομπόντο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Πετρόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ χωρίς δύναμη του Σιατραβάνη, μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια ο Διούδης.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο πρώτο μισό του ημιχρόνου, οι φιλοξενούμενοι έχουν τον πλήρη έλεγχο του αγώνα.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αρης έχει μπει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο, κακός ο Απόλλων δεν μπορεί να δημιουργήσει αξιόλογες ευκαιρίες.
14ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπράνα Ίλιτς
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Άρη και 0-1. Ο Παυλίδης έκλεψε τη μπάλα από τον Όμποντο έξω από την περιοχή, έβγαλε ωραία κάθετη στον Ίλιτς και αυτός δεν δυσκολεύτηκε με πλασέ να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.
14ΓΚΟΛΜπράνα Ίλιτς
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, κεφαλιά του Μπαρτολίνι, εκτός εστίας η μπάλα.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο σουτ του ματς με τον Παυλίδη, μπλόκαρε εύκολα ο Ταϊρης.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διακοπή στο ματς, χτύπησε στο αριστερό χέρι ο Ταυλαρίδης, δεν είναι κάτι το σοβαρό.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε η αναμέτρηση στη Ριζούπολη.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας) Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Δωδ/νήσου), Σταθόπουλος (Ηλείας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΡΗΣ (Νίκος Αναστόπουλος): Διούδης, Μπούρμπος, Τζανακάκης, Σόουζα, Ταυλαρίδης, Ρόβας, Ντούνης, Παυλίδης, Ιλιτς, Γκαρσία, Μπαργκάν.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Άκης Μάντζιος): Ταΐρης, Ντάσιος, Βαλεριάνος, Δεληζήσης, Μπαρτολίνι, Πάνος, Κάσος, Ομπόντο, Διαμαντόπουλος, Κονέ, Σιατραβάνης.