Αναφορά Αγώνα: ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | Round 13 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΣΠΑΡΤΗ εν ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
3 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 29 Ιανουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Σπάρτη είναι καλύτερη στο δεύτερο 45λεπτο, με εξαίρεση κάποια ξεσπάσματα των γηπεδούχων. Τυπική διαδικασία τα τελευταία λεπτά.
75Βγήκε Αλέξανδρος Τσούτσης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ματίγια Τάντιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Τσούτση ο Τάντιτς.
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Σπάρτη. Στη θέση του Μπουντόπουλου ο Χάδιαρης.
75Βγήκε Γιώργος Μπουντόπουλος  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βαγγέλης Χάδιαρης (MΕΣΟΣ)
70Βγήκε Λάντο Φούσου (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Στέργιος Καψάλης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Φούσου ο Καψάλης
66Βγήκε Κώστας Κοτσαρίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χαράλαμπος Οικονομόπουλος (MΕΣΟΣ)
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Σπάρτη. Στη θέση του Κοτσαρίδη ο Οικονομόπουλος.
61Βγήκε Γιώργος Κάκκο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Θανάσης Κανούλας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Κάκκο ο Κανούλας.
58ΓΚΟΛΓιώργος Μπουντόπουλος
58ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιώργος Μπουντόπουλος
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 3-0! Η Σπάρτη σημειώνει και τρίτο γκολ! Δίχτυα βρίσκει ο Μπουντόπουλος με σουτ εκτός περιοχής.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Σπάρτη. Στη θέση του Λώττα ο Κατσίκης.
57Βγήκε Αριστείδης Λώττας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Κατσίκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σιώπης βλέπει δεύτερη κίτρινη και έτσι αποκαθίστανται οι αριθμητικές ισορροπίες. Με 10 και οι δύο ομάδες.
55ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Δημήτρης Σιώπης
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45ΓΚΟΛΚώστας Ηλιόπουλος
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0! Η Σπάρτη λίγο πριν το τέλος του πρώτου 45λεπτου «καθαρίζει» την υπόθεση - νίκη. Σουτ του Ροβίθη, ο Μέλκας αποκρούει και στην επαναφορά ο Ηλιόπουλος βρίσκει δίχτυα με σουτ.
45ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ηλίας Μέλκα
45ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κώστας Ηλιόπουλος
44ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Κοτσαρίδης
37ΓΚΟΛΚώστας Ηλιόπουλος
37ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΚώστας Ηλιόπουλος
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0! Η Σπάρτη ανοίγει το σκορ με εκτέλεση πέναλτι του Ηλιόπουλου!
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Σπάρτη και αποβολή για τον Πανσερραϊκό! Σε σουτ του Ηλιόπουλου ο Παπατζίκος έδιωξε τη μπάλα με το χέρι πάνω στη γραμμή και αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα.
35ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΑλέξανδρος Παπατζίκος
29ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξανδρος Τσούτσης
29ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σιώπης
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχο σουτ του Ηλιόπουλου.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Από σέντρα που έγινε, ο Ροβίθης δεν πρόλαβε να κάνει την προβολή.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κοτσαρίδη, η μπάλα πάνω από την εστία του Μέλκα.
15ΔΟΚΑΡΙΔημήτρης Γκούρτσας
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανσερραϊκό με σουτ του Γκούρτσα από μπαλιά του Σιάκκα.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ηλιόπουλος δεν μπορεί να νικήσει τον Μέλκα στο τετ α τετ.
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ροβίθη, η μπάλα άουτ.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κοτσαρίδης κάνει ντεμπούτο για τη Σπάρτη, αφού ο Παπαχρήστος θα μείνει εκτός λόγω τραυματισμού για περίπου ένα μήνα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΣΠΑΡΤΗ (Σωτήρης Αντωνίου): Κραβαρίτης, Σιώπης, Γιαννίτσης, Γκαλίτσιος, Κοτσαρίδης, Μπανούσης, Αναστασόπουλος, Λώττας, Μπουντόπουλος, Ροβίθης, Ηλιόπουλος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Γκοβέσης (Αρκαδίας) Βοηθοί: Κ. Γκριτζέπης, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Παναγιώτης Διλμπέρης): Μέλκα, Ιωαννίδης, Παπατζίκος, Τσελεπίδης, Στέβιτς, Σιάκκας, Φουσού, Τσιμίκας, Τσούτσης, Κάκκο, Γκούρτσας