Αναφορά Αγώνα: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ | Round 1 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ εν ΚΑΛΛΟΝΗ
3 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 30 Οκτώβριος 2016
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης, με μία εντυπωσιακή νίκη του Αχαρναϊκού στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις
90ΓΚΟΛΓιάννης Σωτηράκος
90ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιάννης Σωτηράκος
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 3-0 για τον Αχαρναϊκό! Ο Σωτηράκος με αριστερό σουτ - βολίδα βρίσκει δίχτυα!
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Ο Σταμούλης παίρνει τη θέση του Ψιάνου
87Βγήκε Στέργιος Ψιάνος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Σταμούλης (MΕΣΟΣ)
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Εκτός ο Ντα Σίλβα, μέσα ο Γιοκαρής
86Βγήκε Άντερσον Παραΐμπα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ραφαήλ Γιουκαρής (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ούτε στο τετ-α-τετ του Φράγκου με τον Αποστολίδη κατάφερε η Καλλονή να μειώσει, με τον γκολκίπερ των γηπεδούχων να διώχνει με τα ακροδάχτυλα το πλασέ του φορ των νησιωτών
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Παπατόλιος
74Βγήκε Ίσμαελ Ντούνγκα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Τζιώρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Αντί του Ντούνγκα περνάει στον αγωνιστικό χώρο ο Τζιώρας
73ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξης Ντάλλας
71Βγήκε Παναγιώτης Πλαβούκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Ντάγκρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Ο Ντάγκρας στη θέση του Πλαβούκου
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κοντά στο 2-1 η Καλλονή, αλλά ο Αποστολίδης απέκρουσε εντυπωσιακά την εκτέλεση φάουλ του Λαμπράκη
66Βγήκε Δημήτρης Λίταινας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Άρης Λαμπράκης (MΕΣΟΣ)
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Εκτός ο Λίταινας, μέσα ο Λαμπράκης
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί η Καλλονή για πρώτη φορά στο δεύτερο μέρος, με το σουτ του Γιώργου να περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Ζουλιώτη για τράβηγμα φανέλας στον Γουέρε
63ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Ζουλιώτης
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκε δυνατά η ομάδα του Κόστιτς στο δεύτερο μέρος και έφτασε εύκολα στο δεύτερο γκολ που της δίνει γερό προβάδισμα για την κατάκτηση της νίκης
56ΓΚΟΛΊσμαελ Ντούνγκα
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0 για τον Αχαρναϊκό! Σε σέντρα του Μουστάκη, ο Ντούνγκα με προβολή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
55ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ίσμαελ Ντούνγκα
51Βγήκε Φλόρενς Κέρι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Σοφιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο εντυπωσιακό σουτ του Ψιάνου, η μπάλα έγλειψε το αριστερό δοκάρι του Ταϊρη
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Στη θέση του Κέρη μπήκε ο Σοφιάννης
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή φάση για τους γηπεδούχους στην επανάληψη, αλλά το σουτ του Ψιάνου έξω από την περιοχή πέρασε εκτός εστίας
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Μενίδι, με τον Αχαρναϊκό να προηγείται με 1-0 της ακίνδυνης Καλλονής
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μουστάκη για τράβηγμα στον Φράγκο
43ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Μουστάκης
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γουέρε με το αριστερό έξω από την περιοχή, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ταϊρη
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ψιάνος γύρισε στον Ντούνγκα, αυτός έπιασε ένα δυνατό γυριστό σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ουσιαστικά ο Αχαρναϊκός ευτύχησε να προηγηθεί στην πρώτη του καλή ευκαιρία και δείχνει να ελέγχει το ματς
21ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Στέργιος Ψιάνος
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τον Αχαρναϊκό! Σκόρερ ο Ψιάνος με δυνατό σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή, έπειτα από γύρισμα-πάσα του Γουέρε.
21ΓΚΟΛΣτέργιος Ψιάνος
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλονή, σε απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Κέρι.
05ΔΟΚΑΡΙΦλόρενς Κέρι
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του ματς
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών) Βοηθοί: Απτόσογλου, Κουτσόγιαννος (Αθηνών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΟΝΗ (Γιώργος Βαζάκας): Ταϊρης, Ζουλιώτης, Ποζατζίδης, Ρεπετσάς, Αποστόλου, Ντάλλας, Γιώργου, Λίταινας, Ντα Σίλβα, Φράγκος, Κέρη
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (Μίλος Κόστιτς): Αποστολίδης, Σωτηράκος, Ψιάνος, Παπατόλιος, Ντούνγκα, Γουέρε, Καραντασιάδης, Αναστασίου, Πλαβούκος, Μουστάκης, Τζέφερσον