Αναφορά Αγώνα: ΣΠΑΡΤΗ - ΛΑΜΙΑ | Round 33 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

0 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 04 Ιούνιος 2017
Ώρα Αγώνα: 17:00 h

90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βασιλόγιαννη, έδιωξε ο Κραβαρίτης.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Φράγκου, μπλόκαρε ο Τσενάμο. Η μοναδική υποψία φάσης για τη Σπάρτη στο δεύτερο ημίχρονο.
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Καραγιάννη, έδιωξε ο Κραβαρίτης.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ρότσα εκτέλεσε το φάουλ, έδιωξε με γροθιές ο Κραβαρίτης.
78Βγήκε Τάσος Χριστοφιλέας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Καραγιάννης (MΕΣΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Στη θέση του Χριστοφιλέα, ο Καραγιάννης.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΗ: Μέσα ο Κορνέζος, έξω ο Αναστασάκος.
60Βγήκε Ηλίας Αναστασάκος  (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Κορνέζος (MΕΣΟΣ)
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ρότσα, ελάχιστα άουτ.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φοβερό σουτ του Ρότσα από τα 35 μέτρα, ο Κραβαρίτης έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ.
49ΔΟΚΑΡΙΤάσος Χριστοφιλέας
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Σέντρα σουτ του Χριστοφιλέα, η μπάλα κατέληξε στο δεξί δοκάρι.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Αντί του Φερφελή, ο Πατσαρούχας και αντί του Αυγενικού, ο Μπουλούλης.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος
46Βγήκε Μιχάλης Αυγενικού (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Μπουλούλης (MΕΣΟΣ)
46Βγήκε Δημήτρης Φερφελής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βαγγέλης Πατσαρούχας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βασιλόγιαννη από τη μεγάλη περιοχή, έδιωξε σωτήρια ο Κραβαρίτης.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τσούκαλου, άουτ.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Λώττα, μπλόκαρε ο Τσενάμο.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: 0-1: Ο Ρότσα έπιασε το δυνατό σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα... έσκασε στο έδαφος και κατέληξε στη δεξιά γωνία της εστίας του Κραβαρίτη, κάνοντας το 0-1 για τους φιλοξενούμενους.
20ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αντρέ Γκερέιρο Ρότσα
20ΓΚΟΛΑντρέ Γκερέιρο Ρότσα
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Πεταυράκη, άουτ.
16Βγήκε Χρήστος Καρτσαμπάς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Κατσίκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΗ: Στη θέση του Καρτσαμπά, που τραυματίστηκε, ο Κατσίκης.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαγώνιο σουτ του Μπλάζιτς, ελάχιστα άουτ η μπάλα.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μίνι διακοπή για να παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες στον Καρτσαμπά. Συνεχίζεται το ματς.
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά του αγώνα
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΣΠΑΡΤΗ (Κώστας Κλάδης): Κραβαρίτης, Αναστασόπουλος, Καρτσαμπάς, Γιαννίτσης, Χάδιαρης, Οικονομόπουλος, Μπανούσης, Φράγκος, Λώττας, Ηλιόπουλος, Αναστασάκος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών) Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές): Τσέναμο, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Κοτσώνης, Χριστοφιλέας, Μπλάζιτς, Ρότσα, Τσούκαλος, Αυγενικού, Βασιλόγιαννης, Φερφελής.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 500 φίλοι στη Σπάρτη.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 30 φίλαθλοι της Λαμίας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στη Σπάρτη βρίσκεται και ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου.