Αναφορά Αγώνα: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | Round 23 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ εν ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
0 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 26 Μάρτιος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης στο Μενίδι.
90 4ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέλιος Κρητικός
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ-βολίδα του Σωτηράκου, εκτινάχθηκε ο Γκαραβέλης και απέκρουσε εντυπωσιακά.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, τέσσερα λεπτά ακόμα.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα αξιόλογο στο ματς, ολοταχώς για 0-0.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Σταμούλης, μέσα ο Μεζίνι.
83Βγήκε Δημήτρης Σταμούλης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντρέα Μεζίνι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για το Αίγιο. Εκτός ο Βουτσιώτης, μέσα ο Τσότρας.
78Βγήκε Δημήτρης Βουτσιώτης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Τσότρας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Τζέφερσον, άουτ η μπάλα.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ατομική προσπάθεια του Ντάγκρα, αδύναμο το σουτ του, μπλοκαρει ο Γκαραβέλης.
70ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Άγγελος Καραντασιάδης
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το παιχνίδι παραμένει κακό, ακίνδυνος ο Αχαρναϊκός παρά το αριθμητικό πλεονέκτημα.
65Βγήκε Έντγκαρ Μαρσελίνο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λάμπρος Ζαχαρός (MΕΣΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Ο Ζαχαρός στη θέση του Μαρσελίνο.
65ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σταμούλης
63Βγήκε Χρήστος Ρέλλας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Άλμπερτ Μπρους (MΕΣΟΣ)
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Παναιγιάλειο. Εκτός ο τραυματίας Ρέλλας, μέσα ο Μπρους.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Παπατόλιου, ο Τζέφερσον το πλασέ, στην αγκαλιά του Γκαραβέλη.
56Βγήκε Γιώργος Λύρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Τζέφερσον Νταμιάο Κορέια (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό, εκτός ο Λύρας, μέσα ο Τζέφερσον.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Μαρσελίνο, κεφαλιά του Μεγαλοοικονόμου, μπλόκαρε ο Γκαραβέλης.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κρητικού, καμία ανησυχία για τον Ψύχο.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προσπάθεια του Καραντασιάδη να απειλήσει από μακριά, εκτός εστίας η μπάλα.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Κρητικού, ψηλά άουτ η μπάλα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στο Μενίδι.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καθυστερήσεις στο Μενίδι. Ένα λεπτό ακόμα.
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αχαρναϊκός ψάχνει τους χώρους για να απειλήσει, αλλά δεν μπορεί. Καλά κλεισμένος ο Παναγιάλειος στην άμυνα του.
35ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Λύρας
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για το Αίγιο. Εκτός ο Ταουσιάνης, μέσα ο Καζβιρόπουλος.
33Βγήκε Τάσος Ταουσιάνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Τρύφων Καζβιρόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
28ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Αρμάντο Γκούφας
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΟΚΚΙΝΗ για τον Παναιγιάλειο. Με δέκα παίκτες οι φιλοξενούμενοι λόγω αποβολής του Γκούφα με δύο κίτρινες κάρτες μέσα σε δύο λεπτά, για δυνατά μαρκαρίσματα στον Τσουβαλτσίδη. Αψυχολόγητες ενέργειες από τον μέσο του Αιγίου.
26ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αρμάντο Γκούφας
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για το Αίγιο, με τον Κρητικό να πιάνει ένα σουτ έξω από την περιοχή και τη μπάλα να γλύφει το αριστερό κάθετο δοκάρι του Ψύχου.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακό το ματς σε αυτά τα πρώτα 15 λεπτά. Οι γηπεδούχοι έχουν τον έλεγχο του ματς, αλλά ανούσιο.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί το Αίγιο. Κόρνερ του Βουτσιώτη, προβολή του Τρίγκα, ψηλά άουτ η μπάλα.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή φάση για τον Αχαρναϊκό. Κόρνερ του Μαρσελίνο, κεφαλιά του Παπατόλιου, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου μέρους, κακό θέαμα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης. Στο γήπεδο υπάρχουν και περίπου 30 οπαδοί του Παναιγιάλειου.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπανός): Γκαραβέλης, Ρέλλας, Ντέμο, Παπαδόπουλος, Στίκας, Τρίγκας, Μωυσίδης, Βουτσιώτης, Ταουσιάνης, Γκούφας, Κρητικός.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ (Γιώργος Μαραντάς): Ψύχος, Σωτηράκος, Καραντασιάδης, Σταμούλης, Τσουβαλτσίδης, Μεγαλοοικονόμου, Παπατόλιος, Ντάγκρας, Λύρας, Μαρσελίνο, Πλαβούκος.