Αναφορά Αγώνα: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ | Round 21 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ εν ΧΑΝΙΑ
1 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 19 Μάρτιος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

93Βγήκε Ανδρέας Σταματής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αφράτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης.
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τα Χανιά. Ο Αφράτης στη θέση του Σταματή.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, τέσσερα λεπτά ακόμα.
88ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξης Ζέρης
83Βγήκε Άγγελος Καραντασιάδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Σταμούλης (MΕΣΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Ο Σταμούλης στη θέση του Καραντασιάδη.
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Παπατόλιου έξω από την περιοχή, συρτά άουτ η μπάλα.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκός. Εκτός ο Ζαχαρός, μέσα ο Μεζίνι.
80Βγήκε Λάμπρος Ζαχαρός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντρέα Μεζίνι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76Βγήκε Κώστας Αποστολόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Κοζάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τα Χανιά. Εκτός ο Αποστολόπουλος, μέσα ο Κοζάκης.
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ρούνεϊ Βανκεβάι
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Χανιά και 1-2. Εκτέλεση φάουλ του Τσουκάνη, αφύλαχτος ο Δαμιανάκης στο δεύτερο δοκάρι με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
74ΓΚΟΛΧαράλαμπος Δαμιανάκης
74ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΧαράλαμπος Δαμιανάκης
64ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χριστιανός Ντούμος
62Βγήκε Έντγκαρ Μαρσελίνο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Λύρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Μαρσελίνο, μέσα ο Λύρας.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τα Χανιά. Εκτός ο Λάσκαρης, μέσα ο Ντούμος.
60Βγήκε Παύλος Λάσκαρης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χριστιανός Ντούμος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
59ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σπύρος Φουρλάνος
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το κακό ματς συνεχίζεται και σε αυτά τα πρώτα λεπτά της επανάληψης.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Μενίδι και 1-1, με δύο γκολ από το πουθενά και κόντρα στη ροή του αγώνα.
45 1ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ανδρέας Σταματής
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Χανιά. Ο Φουρλάνος έκανε ωραία κάθετη μπαλια στον Τσουκάνη, αυτός γύρισε στον Σταματή, ο οποίος έκανε ωραία κοντρόλ και με δυνατό σουτ έφερε το ματς στα ίσια.
45 1ΓΚΟΛΑνδρέας Σταματής
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτό ακόμα.
42ΓΚΟΛΈντγκαρ Μαρσελίνο
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Αχαρναϊκό. Ο Μαρσελίνο εκτέλεσε το πέναλτι με δύναμη και ψηλά και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Αθανασίου.
42ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΈντγκαρ Μαρσελίνο
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για τον Αχαρναϊκό σε τράβηγμα του Λάσκαρη στον Τσεμπερίδη μέσα στην περιοχή, έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Τζέφερσον.
41ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παύλος Λάσκαρης
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό δυνατό σουτ του Παπατόλιου, ψηλά άουτ η μπάλα.
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τσεμπερίδης και Ντάγκρας έπαιξαν το ένα-δύο, ο νεαρός φορ του Αχαρναϊκού μπήκε μέσα στην περιοχή και έπεσε στο έδαφος από μαρκάρισμα των Βασιλείου-Δαμιανάκη, με τον διαιτητή να του δείχνει την κίτρινη κάρτα για θέατρο και τους γηπεδούχους να διαμαρτύρονται για πέναλτι.
27ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Ντάγκρας
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Ζαχαρού, αρκετά μέτρα εκτός εστίας η μπάλα.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακό παιχνίδι δυνατά μαρκαρίσματα και πολλές λανθασμένες πάσες από τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή προσπάθεια για τους φιλοξενούμενους, με τον Σταματή να μπαίνει από τα αριστερά, να γυρίζει στον Φουρλάνο, το πλασέ του οποίου μπλόκαρε άνετα ο Ψύχος.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο Μενίδι, καμία αξιόλογη ενέργεια.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαΐας) Βοηθοί: Σιδέρης, Οικονόμου (Αχαΐας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ (Γιώργος Μαραντάς): Ψύχος, Σωτηράκος, Καραντασιάδης, Αναστασίου, Τσουβαλτσίδης, Παπατόλιος, Τσεμπερίδης, Ντάγκρας, Μαρσελίνο, Τζέφερσον, Ζαχαρός.