Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Round 13 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ εν ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
1 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 29 Ιανουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος στο Αίγιο. Παναιγιάλειος-Αιγινιακός 1-1
94Βγήκε Λέλι Ντέμο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Τρύφων Καζβιρόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Βγήκε ο Ντέμο και μπήκε ο Καζβιρόπουλος.
93Βγήκε Ενέα Γκατσολάρι (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αναστάσιος Καραγκιόζης (ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ)
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Μέσα ο Καραγκιόζης, έξω ο Γκατσολάρι.
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο τερματοφύλακας του Αιγινιακού, Θανάσης Τόλιος δέχτηκε κόκκινη κάρτα για χτύπημα σε αντίπαλο και αφού υπήρξε ένταση, γιατί έκανε καθυστερήσεις.
90ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΘανάσης Τόλιος
85Βγήκε Στέλιος Κρητικός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Βουτσιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Βουτσιώτης στη θέση του Κρητικού.
79Βγήκε Ρόντιον Ζγκούρη (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Τσολακίδης (MΕΣΟΣ)
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Τσολακίδης αντί Ζγκούρη.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Ο Παπουτσογιαννόπουλος έδιωξε την τελευταία στιγμή πριν σουτάρει ο Ξόμπλιος, ο οποίος βρισκότα σε καλή θέση.
68Βγήκε Βαγγέλης Σκραπάρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μπόγκνταν Ρανγκέλοφ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Ρανγκέλοφ στη θέση του Σκραπάρα.
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Βγαίνει ο Γκούφας και μπαίνει ο Ξόμπλιος.
68Βγήκε Αρμάντο Γκούφας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Ξόμπλιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μονοκόμματο πλασέ από τον Σκαρτσίλα έπιτα από σέντρα του Καζναφέρη, η μπάλα άουτ.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Μπούζα, η μπάλα φεύγει άουτ.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Παναιγιάλειο, 1-1.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τσιλιγκίρης έβγαλε την πάσα στον Σκαρτσίλα και ο τελευταίος με πλασέ ισοφάρισε σε 1-1 για τον Παναιγιάλειο.
53ΓΚΟΛΛεωνίδας Σκαρτσίλας
53ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λεωνίδας Σκαρτσίλας
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά από τον Κρητικό, μπλοκάρει εύκολα ο Τόλιος
48ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βαγγέλης Σκραπάρας
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 800 φίλαθλοι βρίσκονται στο γήπεδο
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Ο Αιγινιακός είναι μπροστά στο σκορ με 1-0 χάρη στο γκολ του Μπουρντουζάν κόντρα στη ροή του αγώνα.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό θα είναι ο έξτρα χρόνος
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαμαρτυρίες για μη υπόδειξη πέναλτι από πλευράς Παναιγιάλειου για ανατροπή του Κρητικού από τον Πατράλη.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Αιγινιακό
32ΓΚΟΛΛουτσιάν Μπουρντουζάν
32ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λουτσιάν Μπουρντουζάν
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπουρντουζάν βγήκε στην πλάτη της άμυνας και με πλασέ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι. Ο Γκούφας κάνει το σουτ, η μπάλα βρίσκει στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Κρητικός επιχειρεί νέο σουτ, αλλά ο Τόλιος επεμβαίνει σωτήρια και διώχνει σε κόρνερ
22ΔΟΚΑΡΙΑρμάντο Γκούφας
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι δύο ομάδες προσπαθούν να βρουν τα πατήματά τους, αλλά δεν έχουν γίνει απειλητικές ακόμα
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο παιχνίδι στο Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπάνός): Στρέζος, Ρότα, Ντέμο, Στίκας, Μωυσίδης, Κασναφέρης, Μπούζας, Τσιλιγκίρης, Σκαρτσίλας, Γκούφα, Κρητικός.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας) Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Γιάννης Βλάχος): Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Πασαλίδης, Λιόλιος, Πατράλης, Ζούρκος, Ζγκούρη, Μπουρντουζάν, Γκατσολάρι, Σκραπάρας.