Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | Round 24 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ εν ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
1 0

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος παιχνιδιού.
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βοσκόπουλου, μπλόκαρε ο Κουτσόπουλος.
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ζαν Ακασού
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ του Σιάκκα, κεφαλιά του Τριανταφυλλάκου λίγο άουτ.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Στη θέση του Μαυριά, ο Πιτταράς.
76Βγήκε Δημήτρης Μαυριάς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Πιτταράς (MΕΣΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ: Έξω ο Μπαρέττας, μέσα ο Δωματάς.
74Βγήκε Αργύρης Μπαρέττας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Δωματάς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάποια αξιόλογη φάση στο δεύτερο ημίχρονο.
69Βγήκε Στέργιος Δημόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Τζάνης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Τζάνης αντί του Δημόπουλου.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Στη θέση του Υφαντή, ο Ακασού.
59Βγήκε Γιώργος Υφαντής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ζαν Ακασού (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ: Αντί του Καρρά, ο Μπεριάν και αντί του Ρούτση, ο Κουκόλης.
58Βγήκε Χρήστος Ρούτσης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Κουκόλης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
58Βγήκε Σταμάτης Καρράς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χερόν Μπεριάν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Υφαντής
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σκαθαρούδης έδωσε την ασίστ στον Μαυριά, ο τελευταίος μοίρασε στον Μπλέντι, που σούταρε, αλλά έδιωξε ο Ανδρούτσος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση Καρδίτσας: 1-0: Εκτέλεση πέναλτι του Μαυριά και 1-0 για τους γηπεδούχους.
45 1ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΔημήτρης Μαυριάς
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45 1ΓΚΟΛΔημήτρης Μαυριάς
45ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Απόστολος Ανδρούτσος
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για την ΑΣΑ: Ανατροπή του Σκαθαρούδη από τον Ανδρούτσο.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις
37ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέργιος Δημόπουλος
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Σάββα από τα δεξιά, ο Υφαντής έπιασε την κεφαλιά, όμως ο Ανδρούτσος έδιωξε με υπερένταση σε κόρνερ.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας φάουλ του Μπαρέττα, ελάχιστα άουτ.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει την κατοχή της μπάλας. Οι φιλοξενούμενοι από την άλλη έχουν καλή αμυντική λειτουργία.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάποια κλασική ευκαιρία στα πρώτα 15 λεπτά της αναμέτρησης.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο κόρνερ υπέρ της Αναγέννησης Καρδίτσας έναντι ενός για τον Πανσερραϊκό.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Καραχάλιου, άουτ.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Μαυριά, ο Σκαθαρούδης έπιασε την κεφαλιά, άουτ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Σάκης Θεοδοσιάδης): Κουτσόπουλος, Σάββας, Δημόπουλος, Γκόλιας, Κισκαμπάνης, Καραχάλιος, Μαυριάς, Υφαντής, Τσιλούλης, Μπλέντι, Σκαθαρούδης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής) Βοηθοί: Αναστασίου (Λάρισας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Πάουλο Κάμπος): Ανδρούτσος, Ιωαννίδης, Καρράς, Βοσκόπουλος, Παπατζίκος, Σιάκκας, Ρούτσης, Ολίσε, Τριανταφυλλάκος, Μπαρέττας, Φουρτάδο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ καλός καιρός στην Καρδίτσα. Στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης βρίσκονται και περίπου 30 φίλοι του Πανσερραϊκού.