Αναφορά Αγώνα: ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ | Round 16 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΙΑΛΥΣΟΣ εν ΑΙΓΑΛΕΩ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 18 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 13:00 h

96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα: Ιάλυσος - Αιγάλεω 1-0
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δευτερόλεπτα για τη λήξη του αγώνα
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μπάρδη
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θεόδωρος Πετράκης (Κίτρινη για καθυστέρηση)
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη στον Πετράκη για καθυστέρηση
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά οι καθυστέρησεις
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μεγαρίτης στην θέση του Μακρυγιαννη για το Αιγάλεω
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μαρκολίνο, μπλοκάρει ο Ανδρούτσος
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μοναδική πηγή κινδύνου για τον Ιάλυσο ο Μαρκολίνο
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελευταία αλλαγή για τον Ιάλυσο Ο Πάτας στην θέση του Χειρίτραντα
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερη αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Κουγιός στην θέση του Μαστραντωνάκη
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βαγγέλης Ρεκλείτης (Κίτρινη γ...)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Ρεκλείτη
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το Αιγάλεω ζητάει πέναλτυ σε μαρκάρισμα του Μαρκολίνο από τον Μπάρδη
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαρκολίνο, σε κόρνερ ο Ανδρούτσος
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλό σουτ του Μακρυγιάννη έξω από την περιοχή, μπλόκαρε δυσκολα ο Ανδρούτσος
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρωτη αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Πετράκης στην θέση του Κούντικ
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Ιαλυσο! Σέντρα του Μαστραντωνάκη - κεφαλιά του Χειρίτραντα και 1-0 για τους γηπεδούχους
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Ιάλυσο, με τον Σικαλιά να σώζει την εστία του σε διαγώνιο σουτ του Κούτνικ
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δευτερη αναγκαστική αλλαγή για το Αιγάλεω. Ο Μαρκολίνο στην θέση του Κατσικογιάννη που δεν μπορει να συνεχίσει
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπάρδης τροφοδοτεί τον Κονέ, κακό σουτ του τελευταίου - άουτ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνημα στο β' ημίχρονο. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες. Η μοναδική είναι για το Αιγάλεω στο 24ο λεπτό, λόγω τραυματισμού του Ίσμαελ Μπλάνκο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο χωρίς σκορ στο παιχνίδι. Έντονες οι διαμαρτυρίες των ανθρώπων του Ιάλυσου για την προηγούμενη φάση
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για χέρι του Γκότοβου, έπειτα από σέντρα του Χειρίτραντα
36ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βαγγέλης Γκότοβος (Κίτρινη για επικίνδυνο παίξιμο)
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακό ποιοτικά παιχνίδι από τις δύο ομάδες
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Κονέ
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο σουτ στο ματς από τον Κούντικ, η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται από τους παίκτες του Αιγάλεω
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστική αλλαγή για το Αιγάλεω. Ο Μαγκάκης στην θέση του Μπλάνκο που δεν μπορεί να συνεχίσει
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο έδαφος ο Μπλάνκο, νέα διακοπή στο ματς
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν είναι σε καλή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος, λόγω της χθεσινής βροχής
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κόρνερ στο παιχνίδι για τον Ιάλυσο
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αρκετή νευρικότητα και λάθη από τους παίκτες των δύο ομάδων
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάποια αξιοσημείωτη φάση τα πρώτα λεπτά. Οι δύο ομάδες προσπαθούν να πάρουν μέτρα στον αγωνιστικό χώρο
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι για να παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες στον Κατσικογιάννη
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν ξεπερνούν τους 500 οι φίλοι του ποδοσφαίρου που βρίσκονται σήμερα στο Οικονομίδειο
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΙΑΛΥΣΟΣ (Βαγγέλης Χοσάδας): Ανδρούτσος, Μακρυδημήτρης, Παγώνης, Κούντικ. Ρεκλείτης, Μπάρδης, Χειρίτραντας, Χειμωνέττος, Μαστραντωνάκης, Κονέ, Γιώργου
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΑΛΕΩ (Θωμάς Γράφας): Σικαλιάς, Τσαφταρίδης, Ιωαννίδης, Συριόπουλος, Γκοτοβος, Λάμπρου, Καπός, Σταματάκης, Μπλάνκο, Κατσικογιάννης, Μακρυγιάννης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το flnews.gr θα σας ενημερώνει λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλησπέρα σας.Ξεκινάει σε λίγα λεπτά το πρώτο παιχνίδι για την 16η αγωνιστική, ανάμεσα στον Ιάλυσο και το Αιγάλεω