Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ | Round 1 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ εν ΑΡΗΣ
1 1

Ημερομηνία Αγώνα: Τρίτη, 01 Νοέμβριος 2016
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Στη θέση του Ρόβα ο Νέτο.
87Βγήκε Βασίλης Ρόβας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ντάρσι Ντόλτσε Νέτο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
85ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Ρόβας
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντούνης καθυστερεί και δεν κάνει το σουτ σε καλή θέση.
82Βγήκε Σεκούμπα Ντιατά (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέκσα Βουκομάνοβιτς (MΕΣΟΣ)
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Ντιατά ο Βουκομάνοβιτς.
78Βγήκε Χρήστος Ιντζίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Ανάκογλου (MΕΣΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Ο Ανάκογλου στη θέση του Ιντζίδη.
72ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΡαούλ Μπράβο
72ΓΚΟΛΡαούλ Μπράβο
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1! Ο Ραούλ Μπράβο με κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Τάτου νικά τον Κουτσόπουλο!
69ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σάμουελ Ντάνκουα
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Τσιλούλη ο Υφαντής
68Βγήκε Σωτήρης Τσιλούλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Υφαντής (MΕΣΟΣ)
67ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σωτήρης Τσιλούλης
63Βγήκε Δημοσθένης Τζέκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σάμουελ Ντάνκουα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο ΝΤάνκουα στη θέση του Τζέκου.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ίλιτς εντός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...59 ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Αντρέου.
59Βγήκε Αντρέου Γκεράο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάρκος Ντούνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαλιά του Ίλιτς στον Καπνίδη, σουτ του δεύτερου ο Κουτσόπουλος απομακρύνει εντυπωσιακά.
49ΓΚΟΛΞενοφών Φέτσης
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0! Ο Διούδης αποκρούει την εκτέλεση πέναλτι του Φέτση, αλλά στην επαναφορά ο ίδιος παίκτης στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα!
49ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ξενοφών Φέτσης
49ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ Ξενοφών Φέτσης
49ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ ΠΕΝΑΛΤΙ Σωκράτης Διούδης
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ υπέρ της Αναγέννησης σε ανατροπή του Ντιατά από τον Διούδη!
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ξενοφών Φέτσης
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑ λεπτό οι καθυστερήσεις.
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαλιά του Καράμπελα από αριστερά, σουτ του Τάτου, η μπάλα απομακρύνεται.
41ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αντρέου Γκεράο
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γέμισμα του Δημόπουλου, ο Ντιατά πιάνει την κεφαλιά και ο Διούδης μπλοκάρει.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ίλιτς δεν κάνει καλό κοντρόλ προ του Κουτσόπουλου και ο γκολκίπερ της Αναγέννησης μπλοκάρει.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπιτέλης κερδίζει κόρνερ από αριστερά για την ΑΣΑ.
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μικρή διακοπή για να δοθούν οι πρώτες βοήθειες στον Μπιτέλη.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Καπνίδη μέσα στην περιοχή, η μπάλα βρίσκει σε πόδια αμυνόμενου.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Τάτου από δεξιά, ο Αντρέου πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σε θέση οφσάιντ ο Ντιατά, σωστή υπόδειξη του πρώτου βοηθού.
27ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέργιος Δημόπουλος
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Φέτση, η μπάλα άουτ.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τάτου, ο Κουτσόπουλος μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι πατούν καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης.
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κόρνερ κερδίζουν οι γηπεδούχοι μετά από λανθασμένη απομάκρυνση της μπάλας από τον Μπούρμπο. Ο Ντιατά σουτάρει, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Με ροζ εμφανίσεις αγωνίζονται οι Θεσσαλονικείς, με κιτρινόμαυρα οι γηπεδούχοι.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η διοίκηση της Αναγέννησης έδωσε μία ανθοδέσμη στον Καρδιτσιώτη ποδοσφαιριστή του Άρη, Βασίλη Ρόβα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου) Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Φαλτάκας (Γρεβενών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΡΗΣ (Νίκος Αναστόπουλος): Διούδης, Μπούρμπος, Καράμπελας, Ιντζίδης, Μπράβο, Αντρέου, Ίλιτς, Καπνίδης, Τάτος, Ρόβας, Μιλούνοβιτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Κουτσόπουλος, Τσόπελας, Δημόπουλος, Σμίλτος, Κισκαμπάνης, Φέτσης, Τσιλούλης, Μπλέντι, Τζέκος, Μπιτέλης, Ντιάτα.