Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ | Round 15 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ εν ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
2 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 12 Φεβρουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα. Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός 2-0.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
82ΓΚΟΛΣεκούμπα Ντιατά
82ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σεκούμπα Ντιατά
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Σέντρα του Καραγιάννη και ο Ντιατά μόνος του μέσα στην περιοχή με πλασέ κάνε το 2-0.
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Τζέκου ο Ντιατά
77Βγήκε Δημοσθένης Τζέκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σεκούμπα Ντιατά (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Βγαίνει ο Τζέφερσον και μπαίνει ο Ζαχαρός
76Βγήκε Τζέφερσον Νταμιάο Κορέια (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λάμπρος Ζαχαρός (MΕΣΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ακυρώνεται γκολ για την ΑΣΑ. Ο Κισκαμπάνης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, αλλά το τέρμα ακυρώθηκε καθώς ο παίκτης υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ.
71ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μάρτινς ντα Σίλβα Ράνιελσον
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Ντάνκουα ο Καραγιάννης.
70Βγήκε Σάμουελ Ντάνκουα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ηλίας Καραγιάννης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
68Βγήκε Έντγκαρ Μαρσελίνο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάρτινς ντα Σίλβα Ράνιελσον (MΕΣΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Βγαίνει ο Μαρσελίνο και μπαίνει ο Ράνιελσον
66ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Τσόπελας
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ από τον Μπλέντι, ο Τσόπελας πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι.
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζέφερσον, εύκολα μαζεύει ο Πρίφτης.
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζαζιρί από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα περνά άουτ.
46Βγήκε Δημήτρης Ντάγκρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Λύρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46Βγήκε Μπασιρού Ντεμπελέ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Μπιτέλης (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του Ντάγκρα ο νεοαποκτηθείς Λύρας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Βγαίνει ο Ντεμπελέ και μπαίνει ο Μπιτέλης.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός 1-0.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Κρητικός ανέλαβε την εκτέλεση και έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία του Ψύχου για το 1-0.
45ΓΚΟΛΤάσος Κρητικός
45ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΤάσος Κρητικός
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για την ΑΣΑ σε ανατροπή του Τζέκου από τον Καραντασιάδη.
37ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τζέφερσον Νταμιάο Κορέια
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Αναγέννηση. Ο Μπλέντι έκανε το σουτ, η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Τζέκος σούταρε, αλλά η μπάλα βρήκε σε σώματα αμυντικών.
32ΔΟΚΑΡΙΜπλέντι Μούτσα
30ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπασιρού Ντεμπελέ
28ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σωτήρης Τσιλούλης
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί ο Αχαρναϊκός. Ο Αναστασίου σούταρε από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά ο Πρίφτης έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Ντάνκουα, μπλόκαρε ο Ψύχος
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει σημειωθεί κάποια αξιόλογη φάση μπροστά από τις δύο εστίες, με τις δύο ομάδες να επιδίδονται σε αναγνωριστικό παιχνίδι.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χριστόφορος Τσουβαλτσίδης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας) Βοηθοί: Σκορδίλης, Γραικός (Κέρκυρας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (Μίλος Κόστιτς): Ψύχος, Σωτηράκος, Αναστασίου, Τσουβαλτσίδης, Καραντασιάδης, Τζαζιρί, Μαρσελίνο, Παπατόλιος, Τσεμπερίδης, Ντάγκρας, Τζέφερσον.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Πρίφτης, Τσόπελας, Μπλέντι, Δημόπουλος, Κισκαμπάνης, Ντεμπελέ, Ντάνκουα, Σμίλτος, Τζέκος, Τσιλούλης, Κρητικός.