Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ | Round 14 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ εν ΧΑΝΙΑ
1 3

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 05 Φεβρουάριος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα. Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά 1-3.
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Βανκεβάι, δεν βρίσκει στόχο.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
89Βγήκε Στέφανος Βαρούχας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Δρίζης (MΕΣΟΣ)
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Βαρούχα ο Δρίζης.
83Βγήκε Κώστας Αποστολόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Γεωργακόπουλος (MΕΣΟΣ)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βαρούχα μέσα από την περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά. Μπαίνει ο Γεωργακόπουλος και βγαίνει ο Αποστολόπουλος.
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πρίντεμπς, μπλόκαρε ο Αθανασίου.
74Βγήκε Ανδρέας Σταματής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Μηλιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Σταματή ο Μηλιώτης.
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Πανελευσινιακό. Με διαγώνιο σουτ ο Κωνσταντινίδης μειώνει σε 3-1
72ΓΚΟΛΘοδωρής Κωνσταντινίδης
72ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Θοδωρής Κωνσταντινίδης
67ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Κώστας Τσούπρος
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Χανιά.Ο Αποστολόπουλος κέρδισε τον Κωνσταντινίδη στη μονομαχία και στη συνέχεια απέναντι από τον Γκόμες πλάσαρε για το 3-0.
63ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κώστας Αποστολόπουλος
63ΓΚΟΛΚώστας Αποστολόπουλος
51Βγήκε Νίκολα Κρισμάρεβιτς  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Εμέκα Τζόσουα Ακούζιε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Μέσα ο Εμέκα, έξω ο Κρισμάρεβιτς.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Ελευσίνα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Αγγελούδη ο Σταματάκης.
46Βγήκε Νίκος Αγγελούδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Σταματάκης (MΕΣΟΣ)
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά 0-2
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις
43ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ανδρέας Σταματής
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Χανιά. Σουτ του Σταματή έξω από τη μεγάλη περιοχή, ο επιθετικός των φιλοξενούμενων έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία του Γκόμες.
43ΓΚΟΛΑνδρέας Σταματής
37ΓΚΟΛΡούνεϊ Βανκεβάι
37ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΡούνεϊ Βανκεβάι
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τα Χανιά. Έπειτα από σέντρα του Αποστολόπουλου, ο Βανκεβάι έγινε αποδέκτης της μπάλας και με κεφαλιά-ψαράκι την έστειλε στη δεξιά γωνία του Γκόμες.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Τσίγκου ο Κωνσταντινίδης.
33Βγήκε Κυριάκος Τσίγκρος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Θοδωρής Κωνσταντινίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για τα Χανιά. Έπειτα από σέντρα του Βαρούχα, ο Αποστολόπουλος από πλάγια θέση πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.
25ΔΟΚΑΡΙΚώστας Αποστολόπουλος
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο σουτ για τα Χανιά από τον Τσουκάνη, απέκρουσε ο Γκόμες
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Βαρούχα, η μπάλα πέρασε ψηλά από τα δοκάρια.
10ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Τσούπρος
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά του αγώνα, χωρίς κάποια αξιοσημείωτη φάση μπροστά από τις δύο εστίες. Τα Χανιά δείχνουν πάντως να πατούν καλύτερα μέσα στον αγωνιστικό χώρο.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΧΑΝΙΑ (Σάκης Παπαβασιλείου): Αθανασίου, Ζέρης, Δαμιανάκης, Βασιλείου, Φουρλάνος, Τσουκάνης, Βανκεβάι, Αποστολόπουλος, Σταματής, Βαρούχας, Λάσκαρης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας) Βοηθοί: Νικολαδός (Αθηνών), Καραγιάννης (Φθιώτιδας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Θανάσης Δημόπουλος): Γκόμες, Σιλιγαρδάκης, Κρισμάρεβιτς, Πρίντεμπς, Σακελλαρίου, Τσίγκρος, Κολόκας, Γραικός, Τσούπρος, Αγγελούδης, Νίασον