Αναφορά Αγώνα: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | Round 7 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ εν ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 1

Ημερομηνία Αγώνα: Πέμπτη, 22 Δεκέμβριος 2016
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης.
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ουσμάν Μπάρι Πάτο
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λευτέρης Ματσούκας
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, τέσσερα τα λεπτά.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δραματικά τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.
87Βγήκε Παύλος Έππας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Γκέσιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αγροτικό. Εκτός ο Έππας, μέσα ο Γκέσιος.
85Βγήκε Τζέφερσον Νταμιάο Κορέια (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Πλαβούκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Τζέφερσον, μέσα ο Πλαβούκος.
84ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Βαγγέλης Γκότοβος
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Με δέκα παίκτες ο Αγροτικός. Μέσα σε ένα λεπτό ο Γκότοβος είδε δύο κίτρινες κάρτες και αποβλήθηκε.
83ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βαγγέλης Γκότοβος
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μουστάκη από μακριά, εκτός εστίας η μπάλα.
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λάθος του Γκότοβου, ο Ματσούκας τετ-α-τετ με τον Γουναρίδη, σούταρε άουτ σε μία ανεπανάληπτη ευκαιρία.
72ΓΚΟΛΙμπέρε Ταϊανάν
72ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ιμπέρε Ταϊανάν
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για όσκαρ για τον Αγροτικό Αστέρα. Σέντρα του Πάτο από τα αριστερά, ο Αργυρίου με κεφαλιά έστρωσε τον Ταϊανάν και αυτός με εξαιρετικό ψαλιδάκι έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Με την αλλαγή αυτή, ο Νίκος Νεντίδης γύρισε το σύστημα του Αγροτικού σε 3-5-2.
66Βγήκε Θανάσης Δεινόπαπας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Βαφέας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αγροτικό Αστέρα. Εκτός ο Δεινόπαπας, μέσα ο Βαφέας.
65ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ιμπέρε Ταϊανάν
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Δεινόπαπας
59ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέργιος Ψιάνος
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Αχαρναϊκό και 2-0. Ίδιος πασέρ, ίδιος σκόρερ, ίδια κατάληξη. Κάθετη του Ψιάνου στον Ματσούκα, αυτός μπήκε μέσα στην περιοχή και με ωραίο δυνατό σουτ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
57ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
57ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λευτέρης Ματσούκας
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ-κομπίνα του Ματσούκα στον Χριστοφιλέα, γύρισε ο τελευταίος στο πέναλτι, πρόλαβαν και έδιωξαν οι αμυντικοί.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτό ακόμα.
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Έππα έξω από την περιοχή, η μπάλα βρήκε σε σώμα και έφυγε κόρνερ.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Τζέφερσον, στα χέρια του Γουναρίδη η μπάλα.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώσαμε το πρώτο ημίωρο του ματς, χωρίς σημαντικές ευκαιρίες, πλην της μίας του Αγροτικού.
24ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τζέφερσον Νταμιάο Κορέια
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παράλληλη σέντρα του Γουέρε, μπλόκαρε εύκολα ο Γουναρίδης και πάλι.
18Βγήκε Βασίλης Τριανταφυλλάκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παύλος Έππας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αγροτικό. Εκτός ο τραυματίας Τριανταφυλλάκος, μέσα ο Έππας.
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Σέντρα του Πάτο, το πλασέ του Δεινόπαπα πέρασε ελάχιστα έξω από αριστερό δοκάρι του Αποστολίδη.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διακοπή του ματς λόγω τραυματισμού του Τριανταφυλλάκου. Ο Αγροτικός Αστέρας έχει πάρει τα ηνία του αγώνα και προσπαθεί να απειλήσει.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χαμηλή σέντρα του Ματσούκα, μπλόκαρε και πάλι ο Γουναρίδης.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κάθετη του Τζέφερσον στον Ντούνγκα, το σουτ του τελευταίου μπλόκαρε ο Γουναρίδης.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλό ρυθμό έχει το ματς, χωρίς ωστόσο να έχει δημιουργηθεί κάποια αξιόλογη φάση,
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Μενίδι, με τον Αχαρναϊκό να προηγείται στο σκορ σε μία ανύποπτη φάση.
45 1ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Αχαρναϊκό. Ψηλή κάθετη μπαλιά του Ψιάνου στην πλάτη της άμυνας, ο Ματσούκας με ψηλοκρεμαστό πλασέ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
45 1ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λευτέρης Ματσούκας
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης. Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος για ακόμα μία φορά.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ (Μίλος Κόστιτς): Αποστολίδης, Σωτηράκος, Χριστοφιλέας, Ψιάνος, Ματσούκας, Παπατόλιος, Ντούνγκα, Τσεμπερίδης, Γουέρε, Μουστάκης, Τζέφερσον
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας) Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Πετρίδης (Χίου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Νίκος Νεντίδης): Γουναρίδης, Αργυρίου, Κουκόλης, Γκότοβος, Ουνγιαλίδης, Χατζής, Ταϊανάν, Τριανταφυλλάκος, Πάτο, Δεινόπαπας, Φιλίπε