ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εν ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
4 3

92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χούσα
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κάργα, άουτ.
86Βγήκε Καρράς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κεσίδης (MΕΣΟΣ)
82Βγήκε Κορέτα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μαζιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
81ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Διαμαντόπουλος
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κορέτα, απέκρουσε σωτήρια ο Κολίτσι.
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή: 4-3: Ο Χαρτσιάς εκτέλεσε το κόρνερ και ο Καρβουνιάρης με κεφαλιά μείωσε για τους φιλοξενούμενους.
68ΓΚΟΛΚαρβουνιάρης
68ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΚαρβουνιάρης
64Βγήκε Σκοπελίτης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ζέρης (MΕΣΟΣ)
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μασούρα, έδιωξε ο Κολίτσι.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Νικολιάς έδωσε ασίστ στον Σκοπελίτη, ο τελευταίος στον Μπιτάνγκ, ο οποίος έκανε το σουτ και έστειλε την μπάλα άουτ.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Στεργίδη, άουτ.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Διαμαντόπουλου, έδιωξε με τα πόδια ο Παπαδόπουλος.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Στεργίδη, μπλόκαρε ο Κολίτσι. Στη συνέχεια της φάσης, ο Γκαντιάγκα έπιασε το σουτ, έστειλε την μπάλα άουτ.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ασίστ του Διαμαντόπουλου στον Μπιτάνγκ και ο τελευταίος με σουτ έγραψε το 4-2.
37ΓΚΟΛΜπιτάνγκ
37ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπιτάνγκ
30ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Διαμαντόπουλος
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό Βόλου: 3-2: Ο Διαμαντόπουλος πέτυχε με σουτ χατ τρικ και έδωσε εκ νέου προβάδισμα στην ομάδα του.
30ΓΚΟΛΔιαμαντόπουλος
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή: 2-2: Μπαλιά του Στεργίδη στον Γκαντιάγκα και ο τελευταίος με πλασέ σημείωσε το 2-2.
28ΓΚΟΛΓκαντιάγκα
28ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γκαντιάγκα
25ΓΚΟΛΔιαμαντόπουλος
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό Βόλου: 2-1: Ο Διαμαντόπουλος ανέλαβε την εκτέλεση του πέναλτι και έδωσε πρόβαδισμα στους Βολιώτες.
25ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΔιαμαντόπουλος
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού Βόλου. Η μπάλα χτύπησε στο χέρι του Κάργα σε γύρισμα του Μπάρμπα.
14ΓΚΟΛΔιαμαντόπουλος
14ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Διαμαντόπουλος
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό Βόλου: 1-1: Εκτέλεση κόρνερ του Μπουτζίκου, ο Διαμαντόπουλος με μονοκόμματο σουτ έφερε το ματς στα ίσα.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σκοπελίτη, άουτ.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπουτζίκος εκτέλεσε το κόρνερ, ο Μακρυδημήτρης έπιασε την κεφαλιά, άουτ.
02ΓΚΟΛΣτεργίδης
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή: 0-1: Ο Στεργίδης με πλασέ και εκμεταλλευόμενος το λάθος της άμυνας του Ολυμπιακόυ Βόλου άνοιξε το σκορ.
02ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Στεργίδης
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μασούρα έπιασε το πλασέ έπειτα από ασίστ του Μαρουκάκη και έστειλε την μπάλα άουτ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Τίκας (Θεσπρωτίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)