Αναφορά Αγώνα: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ | Round 17 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ εν ΙΑΛΥΣΟΣ
2 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 26 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 13:30 h

90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα: Νίκη Βόλου - Ιάλυσος 2-0
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιάλυσο. Κόρνερ του Τασιούλη, από κοντά ο Παγώνης δεν μπόρεσε να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κλείνει τις αλλαγές και ο Ιάλυσος. Ο Τασιούλης στην θέση του Χειρίτραντα
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τσιώνης στην θέση του Μπαταγίνι. Αποθέωση για τον σκόρερ!
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερη αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Ντιατά αντί του Μαστραντωνάκη
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη και στον Μαστραντωνάκη
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκεθ
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή για την Νικη. Ο Τσιμπούκας στην θέση του Ιορδανίδη και ο Βοσνιάδης στην θέση του Κυριακίδη
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κρουθ θα στρώσει στον Ντομίνγκεθ, ο Ισπανός θα σουτάρει στην κίνηση με τον Ανδρούτσο να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Μπάρδη από την αριστερή γωνία της περιοχής των γηπεδούχων, η μπάλα θα περάσει λίγο πάνω από το δεξί «Γ» της εστίας του Αποστολίδη
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κρουθ, δίπλα από το αριστερό δοκάρι της εστίας του Ανδρούτσου η μπάλα
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Τάντιτς στην θέση του Κούντικ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εναρξη του β' ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου: Νίκη Βόλου - Ιάλυσος 2-0
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο δοκάρι για τη Νίκη Βόλου, με τον Μπαταγίνι, ο οποίος είναι εξαιρετικός! Το ευθύβολο σουτ σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Ανδρούτσου
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ: Κόρνερ του Κρουθ, ο Μπαταγίνι με διπλή προσπάθεια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ανδρούτσου
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μπαταγίνι (Νίκη Β.)
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Κονέ (Ιάλυσος)
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ με ανάποδο ψαλίδι του Μπαταγίνι!
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα ευκαιρία για τον Ιάλυσο, με τον Χειρίτραντα να βρίσκεται απέναντι στον Αποστολίδη και να σουτάρει άουτ
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Ιάλυσο, αλλά το σουτ του Κονέ μπλοκάρει ο Αποστολίδης
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Νίκη Βόλου. Σουτ του Ροχάνο στο δεξί κάθετο δοκάρι του Ανδρούτσου
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά του αγώνα, πέρα από μια μικρή υπεροχή των γηπεδούχων
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής του αγώνα ο Ανδριανός (Αχαΐας). Βοηθοί του οι Οικονόμου και Κακαφώνης (Αχαϊας).
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νίκη Βόλου (Στάικος Βεργέτης): Αποστολίδης, Αλιατίδης, Βοσκόπουλος, Σ. Κυριακίδης, Κάρδαρης, Μπιτσάκος, Ντομίνγκεθ, Ιορδανίδης, Κρουθ, Μπαταγίνι, Ροχάνο
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χαίρετε. Σε λίγα λεπτά θα ξεκινήσει το πρώτο από τα 6 σημερινά παιχνίδια της 17ης αγωνιστικής της Football League
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ιάλυσος (Βαγγέλης Χοσάδας): Ανδρούτσος, Γιώργου, Μακρυδημήτρης, Παγώνης, Πριόνας, Ρεκλείτης, Μπαρδής, Μαστραντωνάκης, Κούντικ, Χειρίτραντας, Κονέ