Αναφορά Αγώνα: ΛΑΜΙΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ | Round 31 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΛΑΜΙΑ εν ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1 0

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.
88Βγήκε Γιόνε Ντα Σίλβα Πίντο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χαράλαμπος Σιλιγαρδάκης (MΕΣΟΣ)
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιόνε Ντα Σίλβα Πίντο
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Παπαευθυμίου, ο Παπαδόπουλος απομακρύνει.
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχο σουτ του Νατσιόπουλου.
81Βγήκε Γιάννης Πεχλιβανόπουλος  (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Αντωνίου (MΕΣΟΣ)
78ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Πεχλιβανόπουλος
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ζάκυνθος είναι καλύτερη σε σχέση με το πρώτο 45λεπτο, αλλά δεν μπορεί να παραβιάσει την εστία του Πίτκα.
73Βγήκε Σωτήρης Ζέλιος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Κάρδαρης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
68Βγήκε Ιορδάνης Παπαργυρίου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Κοτσώνης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λάθος στην άμυνα των φιλοξενούμενων, σουτ του Πίντο, η μπάλα άουτ.
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για τη Ζάκυνθο. Ο Ορφανίδης από κόντρες κερδίζει τη μπάλα, όμως στο σουτ που επιχειρεί δεν βρίσκει στόχο.
59ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ζαουάντ Ζαϊρί
58Βγήκε Γιάννης Καραλής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Παπαευθυμίου (MΕΣΟΣ)
57ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σπύρος Αποστόλου
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...58% - 42% η κατοχή υπέρ της Λαμίας.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Από μπαλιά του Κρολ ο Γιαλούσης κόβει τον Ζαϊρί πριν ο Μαροκινός γίνει επικίνδυνος για την εστία του Πίτκα.
46Βγήκε Αλέξανδρος Καμπούρης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Καμίλ Κρολ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για τη Λαμία, με τον Τσιάμη να διώχνει τη μπάλα πάνω στη γραμμή σε σουτ του Καραλή.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σταματής με σουτ στέλνει τη μπάλα άουτ σε μία από τις ελάχιστες καλές στιγμές της Ζακύνθου στο ματς.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι καθυστερήσεις οφείλονται στη διακοπή που υπήρξε λόγω προβλήματος τραυματισμού που αντιμετώπισε ο διαιτητής Συμεωνίδης.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πίντο, ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παπαδόπουλος αποκρούει σε σουτ του Τζόκιτς.
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ως αποτέλεσμα της πίεσης που άσκησε η Λαμία από το ξεκίνημα, βρίσκεται νωρίς μπροστά στο σκορ.
22ΓΚΟΛΑλέξανδρος Νατσιόπουλος
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0! Η Λαμία παίρνει το προβάδισμα με σουτ του Νατσιόπουλου εκτός περιοχής.
22ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αλέξανδρος Νατσιόπουλος
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο διαδοχικά κόρνερ κερδίζει η Λαμία. Στην πρώτη εκτέλεση ο Παπαργυρίου απομάκρυνε και στη δεύτερη ο Κυριακίδης με κεφαλιά αστόχησε.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πεχλιβανόπουλος σώζει την εστία της Ζακύνθου, διώχνοντας πάνω στη γραμμή σε κεφαλιά του Ντάσιου. Προηγήθηκε κόρνερ του Καραλή.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία κόρνερ έχει κερδίσει μέχρι τώρα στον αγώνα η Λαμία.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παπαδόπουλος σώζει την εστία του σε σουτ του Μπουλούλη.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ανεκμετάλλευτο πέρασε το πρώτο κόρνερ που κερδίζει η Λαμία στο ματς.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μοιρασμένο το παιχνίδι μέχρι τώρα, χωρίς τη μεγάλη φάση.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΑΜΙΑ (Δημήτρης Σπανός): Πίτκας, Ζουλιώτης, Παπαργυρίου, Γιαλούσης, Ντάσιος, Μπουλούλης, Τζόκιτς, Σιατραβάνης, Νατσιόπουλος, Καραλής, Πίντο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας) Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Αναστασίου (Λάρισας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Βάνια Ραντίνοβιτς): Παπαδόπουλος, Ορφανίδης, Πεχλιβανόπουλος, Κυριακίδης, Τσιάμης, Καμπούρης, Αποστόλου, Ζέλιος, Ζαϊρί, Κουρέλλας, Σταματής.