Αναφορά Αγώνα: ΧΑΝΙΑ - ΑΡΗΣ | Round 24 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΧΑΝΙΑ εν ΑΡΗΣ
0 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 02 Απρίλιος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Τάτο, άουτ η μπάλα.
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σταματή, έδιωξε σε κόρνερ ο Σόουζα.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον ΑΟΧ. Ο Βακενβάι έκανε την κεφαλιά προ κενής εστίας, αλλά αστόχησε.
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει τραυματιστεί για τον Αρη ο Χαριτωνίδης και είναι εκτός.
84Βγήκε Παύλος Λάσκαρης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Μηλιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΧ. Ο Λάσκαρης εκτός, μέσα ο Μηλιώτης.
77Βγήκε Μανώλης Τζανακάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Καράμπελας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Ο Καράμπελας αντί του Τζανακάκη.
72Βγήκε Νίκος Κοζάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χριστιανός Ντούμος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
72Βγήκε Ανδρέας Ηρακλής (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αφράτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
72Βγήκε Βασίλης Ρόβας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γκαϊούς Μακουτά (MΕΣΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Ο Μακουτά αντί του Ρόβα.
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ για τον ΑΟΧ. Ο Ντούμος αντί του Κοζάκη και ο Αφράτης αντί του Ηρακλή.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-2 για τον Άρη. Ο Τάτος ευστόχησε από το σημείο του πέναλτι.
71ΓΚΟΛΑνδρέας Τάτος
71ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Ηρακλής
71ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΑνδρέας Τάτος
70ΔΟΚΑΡΙΑντώνης Καπνίδης
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Τάτου, κεφαλιά του Καπνίδη η μπάλα στο δοκάρι. Στην επαναφορά ο Ντούνης πήγε να πιάσει την κεφαλιά αλλά τον χτύπησε στο κεφάλι ο Ηρακλής. Πέναλτι για τον Άρη.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τον Άρη. Ο Τάτος έδωσε αριστερά στον Παυλίδη, αυτός έκανε το γύρισμα και ο Καπνίδης με προβολή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Βακενβάι, μπλόκαρε ο Διούδης.
63ΓΚΟΛΑντώνης Καπνίδης
63ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αντώνης Καπνίδης
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εξαιρετικό σουτ του Τάτου, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.
55ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κοζάκης
50ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μανώλης Τζανακάκης
46Βγήκε Πίτου Γκαρσία (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καπνίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Ο Καπνίδης αντί του Πίτου.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου μέρους.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο λεπτά καθυστερήσεων.
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στατικό παιχνίδι από τον Άρη, μια ακόμη κακή εμφάνιση. Στα πρώτα λεπτά μόνο απειλήθηκε ο Γεωργίου.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο γήπεδο του Μάλεμε υπάρχει πανό στο οποίο αναγράφεται: "Έβαλα κι εγώ 1.000.000 ευρώ στον ΑΟΧ".
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπούρμπος σούταρε έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ της... απελπισίας από τον Λάσκαρη έξω από την περιοχή.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυσκολεύεται να δημιουργήσει ευκαιρίες στα τελευταία λεπτά ο Άρης.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τάτος ανέλαβε την εκτέλεση, αλλά η μπάλα κόντραρε στο τείχος.
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ σε καλή θέση κέρδισε ο Άρης. Τάτος και Πίτου πάνω στη μπάλα.
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Τζανακάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί εκ νέου ο Άρης. Καλοτραβηγμένο σουτ του Παυλίδη, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Γεωργίου.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το κόρνερ εκτελέστηκε από τον Πίτου, ο Τάτος έπιασε το σουτ στην κίνηση μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε ο Γεωργίου.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο ο Γεωργίου. Ύστερα από ένα λεπτό σηκώθηκε ξανά και το ματς συνεχίστηκε.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παυλίδης έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή από εξαιρετική πάσα του Ίλιτς, αλλά ήταν αδύναμο και μπλόκαρε ο Γεωργίου.
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εξαιρετικός καιρός στα Χανιά. Ιδανικός για μπάλα.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΑΟΧ βρήκε δίχτυα ύστερα από κοντινή προβολή και εκτέλεση φάουλ, αλλά το τέρμα ακυρώθηκε σωστά ως οφσάιντ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Λυμπερόπουλος (Αθηνών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟΧ (Ν. Παντέλης): Γεωργίου, Ζέρης, Ηρακλής, Κοζάκης, Τσουκάνης, Δαμιανάκης, Φουρλάνος, Λάσκαρης, Αποστολόπουλος, Ρούνεϊ, Σταματής
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΡΗΣ (Ν. Κωστένογλου): Διούδης, Μπούρμπος, Χαριτωνίδης, Σόουζα, Τζανακάκης, Ρόβας, Πίτου, Τάτος, Παυλίδης, Ντούνης, Ιλιτς,