Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 27 Ιανουάριος 2021

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
94ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Μπουργάνης
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη στον Μπουργάνη για καθυστέρηση
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ακυρώθηκε γκολ για την Παναχαϊκή. Δώθηκε φάουλ στον Μπουργάνη από τον Αραβίδη.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων
85ΔΟΚΑΡΙΧρήστος Γιούσης
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή, Ο Γιούσης βρίσκει το οριζόντιο δοκάρι με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά από σέντρα του Τσερούτι
82ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΝίκος Κουσκουνάς
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-2! Σέντρα του Αποστολόπουλου, ο Κουσκουνάς με κεφαλιά ισοφαρίζει για την Παναχαϊκή.
82ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Αποστολόπουλου, μπλοκάρει ο Μπουργάνης
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Τσερούτι αντί Μουστακόπουλου.
76Βγήκε Γιώργος Μουστακόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάουρο Τσερούτι (MΕΣΟΣ)
74Βγήκε Στιβ Ρουμπάνγκουκα (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Δερμιτζάκης (MΕΣΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΡΤΑΣ - Δερμιτζάκης αντί Ρουμπάνγκουκα και Τσούτσης αντί Μαραθωνίτη.
74Βγήκε Χρήστος Μαραθωνίτης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Τσούτσης (MΕΣΟΣ)
73ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Μαραθωνίτης
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-2! Δεύτερο προσωπικό τέρμα του Μαραθωνίτη με σουτ έπειτα από σέντρα του Γαλεάδη και πάσα του Δούμτσιου.
73ΓΚΟΛΧρήστος Μαραθωνίτης
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακή εκτέλεση απευθείας φάουλ απο τον Μπάτροβιτς, πολύ ψηλά η μπάλα
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μουστακόπουλο
58ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μουστακόπουλος
56Βγήκε Θανάσης Δεινόπαπας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Γαλεάδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56Βγήκε Ξενοφών Πάνος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΡΤΑΣ - Στη θέση του Δεινόπαπα ο Γαλεάδης.
56Βγήκε Νίκος Μασούρας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Κουσκουνάς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Αποστολόπουλος αντί Πάνου και Κουσκουνάς αντί Μασούρα.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον Καραϊσκάκη. Ο Δούμτσιος βρέθηκε σε καλή θέση προ του Σούλη, αλλά το πλασέ του ήταν αδύναμο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΡΤΑΣ - Στη θέση του Νταλακούρα ο Κορέλας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
46Βγήκε Δημήτρης Νταλακούρας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Κορέλας (MΕΣΟΣ)
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ημιχρόνου. Παναχαϊκή -Καραϊσκάκης 1-1
44ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΧρήστος Γιούσης
44ΓΚΟΛΧρήστος Γιούσης
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1! Η Παναχαϊκή ισοφαρίζει με κεφαλιά του Γιούση έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Ανάκογλου.
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή ζητάει ο Αργυρόπουλος
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Ανάκογλου αντί του τραυματία Αργυρόπουλου.
43Βγήκε Θύμιος Αργυρόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Ανάκογλου (MΕΣΟΣ)
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακό σουτ από το Μουστακόπουλο.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη στον Δεινόπαππα. Χωρίς αποτέλεσμα το φάουλ που εκτέλεσε ο Αργυρόπουλος
28ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Δεινόπαπας
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Πάσα του Ρουμπάνγκουκα στον Φαν Ίπερεν, σουτ του Ολλανδού η μπάλα στο οριζόντιο!
17ΔΟΚΑΡΙΝτόνι Φαν Ίπερεν
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΡΤΑΣ - Ο Κόκας αντί του τραυματία Τάμπα.
11Βγήκε Κώστας Τάμπας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Κόκας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! για τον Καραϊσκάκη. Ο Μαραθωνίτης κερδίζει τις κόντρες και νικάει τον Σούλη σε τετ α τετ.
10ΓΚΟΛΧρήστος Μαραθωνίτης
10ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Μαραθωνίτης
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού, με καλό ρυθμό
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Νίκος Παπαδόπουλος): Σούλης, Μαρκοπουλιώτης, Πατάπης, Πάνος, Σταμόπουλος, Αργυρόπουλος, Μουστακόπουλος, Μασούρας, Γιούσης, Μπάτροβιτς, Αραβίδης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνας) Βοηθοί: Μπουρζοβίτης (Κορινθίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ (Δημήτρης Μπέλας): Μπουργάνης, Παπανίκου, Τάμπας, Γιαννιώτης, Φαν Ίπερεν, Ρουμπάνγκουκα, Λόβριτς, Νταλακούρας, Δεινόπαπας, Μαραθωνίτης, Δούμτσιος.