Αναφορά Αγώνα: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | Round 20 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 06 Μάρτιος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:04 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90' 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 1-0 τελικό σκόρ
90' 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Τσαμούρη
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Καραϊσκάκη στο 90'
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
88'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Καραϊσκάκη, Κούστα αντί Μασούρα
87'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά, με εκτέλεση πέναλτι απο τον Λουκίνα 1-0 το σκόρ
87ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΛουκίνας
87ΓΚΟΛΛουκίνας
86'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κερδίζει ο Λουκίνας το πέναλτι και αποβολή για τον Καπία με δεύτερη κίτρινη
86ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Καπίας
80'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Καραϊσκάκη με σούτ του Τσούτση, σώζει πάλι ο Σούλης την ομάδα του
8'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κερδίζει ο Τσούτσης το φάουλ απο τον Κατσαρό
78'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Γυφτοκώστα στον Μπάμπη
77'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά, Βουκελάτος αντί Κωστίκου
75'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Καπία
75ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Καπίας
73'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο έδαφος Καπίας και Κωστίκος για την διεκδίκηση της μπάλας
73'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Κωστίκο
73ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κωστίκος
67'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Καραϊσκάκη, Γυφτοκώστας αντί Μέτσε
63'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή εκτέλεση φάουλ του Καπία, αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ
57'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Καραϊσκάκη, Αλμπάνης στην θέση Κυβελίδη
54'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά, Λεϊρία αντί Οικονόμου
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλό σουτ του Κωστίκου από μακριά, η μπάλα άουτ.
49'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει ανεβάσει ρυθμό ο Πλατανίας στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Καραγκούνης αντί του Κατσαρού.
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ημιχρόνου 0-0 το σκόρ
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις
44'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη στιγμή για τον Πλατανιά , με πολύ ωραία ενέργεια του Γιούση που έδωσε την μπάλα στον Λουκίνα ο οποίος δεν κατάφερε να πλασάρει τον τερματοφύλακα του Καραϊσκάκη
38'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ απο τον Τσούτση με κεφαλιά, χωρίς αποτέλεσμα
35'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τραυματισμός Καπία απο το μαρκάρισμα του Κωστίκου
33'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κόρνερ για τους γηπεδούχους ,με εκτέλεση του Γιούση
30'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εξαιρετική πάσα του Κωστίκου στον Γιούση, αλλά ο Καψάλης πέφτει στα πόδια του και προλαβαίνει το σούτ
3'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Καραϊσκάκη, ο Τσούτσης αστόχησε σε κεφαλιά εξ επαφής
26'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει η ομάδα του Καραϊσκάκη
23'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχο σούτ απο τον Κυβελίδη ,κιάλλη χαμένη ευκαιρία
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακή εκτέλεση φάουλ του Μέτσε, πολύ ψηλά το σουτ
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ακυρώθηκε γκολ του Λουκίνα ως οφσάιντ.
15'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Παπαδόπουλου, εκτελεί ο Ψιάνος
11'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Καραϊσκάκη, με σούτ του Τσούτση
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Γιάννης Τάτσης): Σούλης, Μπάμπης, Κατσαρός, Τσαμούρης, Σάαντο, Κόρτσταμ, Παπαδόπουλος, Κωστίκος, Λουκίνας, Οικονόμου, Γιούσης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ (Γιώργος Πετράκης): Μπουργάνης, Παναγιώτου, Χατζηστραβός, Καπίας, Ψιάνος, Μέτσε, Μασούρας, Βλάχος, Καψάλης, Κυβελίδης, Τσούτσης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...4ος διαιτητής: Ανδρέας Γκάμαρης (Αθηνών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Δημήτρης Σταυρόγλου (Αθηνών), Μαρία Δέτση (Αθηνών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Άγγελος Μπακογιάννης (Αθηνών)