Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ | Round 13 | SUPER LEAGUE 2

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ εν ΚΕΡΚΥΡΑ
4 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 19 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 14:00 h

90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα: Παναχαϊκή - Κέρκυρα 4-0
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρίτη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κυνηγόπουλος αντί του Μυτίδη
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα, όπως είναι φυσιολογικό μετά το 4ο γκολ της Παναχαϊκής
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας αντί του Ανάκογλου
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ντε Νικολό αντί του Νικολόπουλου
64ΓΚΟΛΣιατραβάνης
64ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σιατραβάνης
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή, με τον Σιατραβάνη να κάνει το 4-0
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Φροξυλιάς αντί του Μαυριά
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Μπαμιόγλου αντί του Παναγιωτίδη
61ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μωραΐτης
61ΓΚΟΛΜωραΐτης
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή, με τον Μωραϊτη, που κάνει το 3-0
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαυριά, δεν ανησυχεί τον Παγκράτη
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γκίτσης
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Νικολόπουλος το σουτ, μπλοκάρει ο Ατανάκοβιτς.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι δύο ομάδες συνεχίζουν χωρίς αλλαγές
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το β' ημίχρονο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο: Παναχαϊκή - Κέρκυρα 2-0
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ και 2-0 για την Παναχαϊκή με εκπληκτικό γκολ του Σιατραβάνη
41ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σιατραβάνης
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έβδομο κόρνερ για την Παναχαϊκή, που προσπαθεί να "κλειδώσει" τη νίκη από το πρώτο ημίχρονο
41ΓΚΟΛΣιατραβάνης
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δοκάρι για την Παναχαϊκή! Σέντρα του Μαυριά στον Μωραϊτη, εκείνος μόνος του στέλνει την μπάλα στο δοκάρι.
23ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μυτίδης
23ΓΚΟΛΜυτίδης
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή. Ο Μυτίδης από σέντρα του Μαυριά, με πλασέ ανοίγει το σκορ.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχο σουτ του Ράφαελ
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία κόρνερ σε διάστημα 11 λεπτών έχει κερδίσει η Παναχαϊκή
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει η Παναχαϊκή για να βρει ένα γρήγορο γκολ
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Τσελεπίδη, η μπάλα στην αγκαλιά του Παγκράτη.