Αναφορά Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ | Round 11 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

0 1

Περίληψη

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 07 Δεκέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 6COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. Οι γηπεδούχοι διαμαρτύρονται στον διαιτητή, Φώτη Ντάουλα, ο οποίος αποχωρεί με τη συνοδεία αστυνομικής δύναμης
90 6ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΠαντελής Ριζογιάννης
90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παντελής Ριζογιάννης κάνει το 1-0 για τα Τρίκαλα
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καντούτσης τράβηξε τον Σταματή. Σωστή η απόφαση του διαιτητή
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επικίνδυνη κεφαλιά του Ράκιτς, η μπάλα άουτ
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα - σουτ του Σταματή, η μπάλα άουτ
83ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Κωνσταντινόπουλος
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Ο Τσιβελεκίδης προλαβαίνει την τελευταία στιγμή τον Άλεξιτς, διώχνοντας σε κόρνερ
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Άλεξιτς στη θέση του Πελάεθ
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας -κακή- εκτέλεση φάουλ του Δήμου, η μπάλα στα χέρια του Γιακουμή
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τα Τρίκαλα. Ο Παπαγεωργίου στον Τεγούση, σουτ του τελευταίου ψηλά άουτ
71ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Τεγούσης
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Δήμος στη θέση του Βουκμίροβιτς
67ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Τσιβελεκίδης
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Ράκιτς στη θέση του Αλεξόπουλου
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Τσίπρας στη θέση του Λώττα
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Γρηγορόπουλου
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Καζβιρόπουλος στη θέση του Τζόκιτς
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προσωρινή διακοπή στο ματς, λόγω τραυματισμού του Κωνσταντινόπουλου
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάση διαρκείας στα καρέ των Τρικάλων, η μπάλα στα χέρια του Γιακουμή
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ζαχαρόπουλου, δεν ανησυχεί τον Γιακουμή
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνημα στο β' ημίχρονο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου. Καλαμάτα - Τρίκαλα 0-0
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τραγικό λάθος του Πάντου, η μπάλα φτάνει στον Σταματή, ο οποίος αποτυγχάνει να νικήσει από τα 5 μέτρα τον τερματοφύλακα της Καλαμάτας! Δεν το πιστεύει ο Περικλής Αμανατίδης.
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τα Τρίκαλα πιέζουν ψηλά, ψάχνοντας γκολ πριν από το ημίχρονο
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προσωρινή διακοπή στο ματς, λόγω τραυματισμού του Σανδραβέλη
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βουκμίροβιτς έξω από την περιοχή, ο Γιακουμής μπλοκάρει τη μπάλα.
25ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πάρης Μπάμπης
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τα Τρίκαλα παρουσιάζουν καλύτερη εικόνα στα πρώτα 15 λεπτά του αγώνα
04ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μιχάλης Γιαννίτσης
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τα Τρίκαλα με τον Σταματή
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Και οι δύο ομάδες προέρχονται από μεγάλες προκρίσεις στους 16 του Κυπέλλου. Η Καλαμάτα σε βάρος της ΑΕΛ και τα Τρίκαλα σε βάρος του Εργοτέλη
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Ντάουλας (Δυτικής Αττικής), με βοηθούς τους Γεωργακόπουλο (Πειραιά), και Πλακά (Δυτικής Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΑΜΑΤΑ Πάντος, Γκελγκέρια, Κωνσταντινόπουλος, Τσιβελεκίδης, Καντούτσης, Τζόκιτς, Ζαχαρόπουλος, Στεργίδης, Αλεξόπουλος, Μπάμπης, Βουκμίροβιτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΚΑΛΑ: Γιακουμής, Σανδραβέλης, Γιαννίτσης, Νιάρος, Βέρτζος, Ριζογιάννης, Τεγούσης, Γρηγορόπουλος, Σταματής, Λώττας, Πελάεθ.