Αναφορά Αγώνα: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | Round 17 | SUPER LEAGUE 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ εν ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 14 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-0
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δοκάρι για τον Απόλλωνα με τον Σιφναίο
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει ο Απόλλωνας στα τελευταία λεπτά
9'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τον Απόλλωνα
89'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα Μπαστακού, τελευταία στιγμή κόβει ο Μπάτζιος και διώχνει σε κόρνερ
85'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κλείνει τις αλλαγές του ο Γιάννης Ταουσιάνης με τον Κατσούρι να παίρνει την θέση του Ροβίθη
82'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη, Κάστρο αντί Κοιλιάρα
81'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο και το σκόρ παραμένει 1-0 υπέρ του Εργοτέλη
74'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Εργοτέλη με τον Άτεφ να κάνει το γύρισμα, μπροστά από τον Ροβίθη διώχνουν σε κόρνερ οι παίκτες του Απόλλωνα
67'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας με τον Μπαστακό να παίρνει την θέση του Τασιουλή
64'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διακοπή στο παιχνίδι με τον Μπουτσάκη να είναι τραυματίας. Τη θέση του παίρνει ο Μπαράτα
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα , Γκουστάβο αντί Μπέρμπου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ηιχρόνου
39'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας
37'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ , Ο Έφορντ με σουτ έξω από την περιοχή κάνει το 1-0
37ΓΚΟΛΈφορντ
37ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Έφορντ
31'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ Τσέλιου η μπάλα άουτ
18'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη με τον Ροβίθη
13'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαρία για τον Εργοτέλη, Ο Ατέφ σε κενή εστία έχοντας περάσει και τον τερματοφύλακα έστειλε την μπάλα άουτ
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ: Γκέκας, Σκούπρα, Χατζής, Κουρτεσιώτης, Σιφναίος, Τασιούλης, Μπρέμπος, Καρρίκι, Καρατάσιος, Λίταινας, Νούσιος
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: Καλογεράκης, Προβυδάκης, Μαζουλούξης, Μπάτζιος, Πέϊος, Τσέλιος, Μπουτσάκης, Κοιλιάρας, Ατέφ, Ροβίθης, Έφορντ