VAR-εμενοι
Ο ψεύτης και ο κλέφτης πόσα χρόνια χαίρονται;

SL2: Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου

Η διοργανώτρια γνωστοποίησε τις ημέρες και τις ώρες έναρξης για όλους τους αγώνες του πρώτου γύρου.

Η Super League έκανε γνωστές τις ημέρες και τις ώρες έναρξης για όλους τους αγώνες του πρώτου γύρου, καθώς και εκείνους που θα έχουν απ’ ευθείας τηλεοπτική κάλυψη (αναγράφονται με έντονα γράμματα).

Υπάρχει μόνο η εκκρεμότητα οριστικοποίησης ορισμένων αναμετρήσεων, οι οποίες βρίσκονται σε συνάρτηση με την συμμετοχή ομάδων στον θεσμό του Κυπέλλου Ελλάδας. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα από την 5η μέχρι την 11η αγωνιστική:

5η αγωνιστική

Παρασκευή 15/11
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11
Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης (15:00)
Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11
ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)

6η αγωνιστική

Παρασκευή (22/11)
Πλατανιάς - Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή (24/11)
Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα (25/11)
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

7η αγωνιστική

Παρασκευή (29/11)
Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (1/12)
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)
Χανιά - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (2/12)
Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)

8η αγωνιστική

Παρασκευή (6/12)
Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)
ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)
Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (9/12)
Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)

9η αγωνιστική

Παρασκευή (13/12)
Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (15/12)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα (16/12)
Χανιά - Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

10η αγωνιστική

Παρασκευή (20/12)
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (22/12)
Λεβαδειακός - Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)
Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα (23/12)
Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)

11η αγωνιστική

Παρασκευή (3/1)
Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (5/1)
Απόλλων Λάρισας - ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)
Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα (6/1)
Χανιά - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)

Last modified onΠαρασκευή, 08 Νοέμβριος 2019 15:16

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.