Οι διαιτητές του Κυπέλλου

Ο Μπακογιάννης (Αθηνών) ορίστηκε στο ματς Εθνικός - Ηρακλής και ο Τσέτσιλας (Γρεβενών) στο Νίκη Βόλου - Δόξα Δράμας.

Η ΚΕΔ όρισε την Πέμπτη (13/09) τους διαιτητές των αγώνων Κυπέλλου της Γ' φάσης που θα διεξαχθούν το Σάββατο (15/09) και την Κυριακή (16/09). Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Kιθαιρών Καπαρελλίου - Ηρόδοτος (16:00, Δημ. Στάδιο Θηβών)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιάκος (Αθηνών)

Αντίμαχος - Βόλος (16:30, Γήπεδο Ανταγόρα)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Στεφούλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας)

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Ερμής Αμυνταίου - Εργοτέλης (16:30, ΔΑΚ Φλώρινας)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)

Εθνικός - Ηρακλής (16:30 Cosmote TV, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Θύελλα Καμαρίου - Σπάρτη (11:00, ΔΑΚ Νάξου)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κάλλης, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

Τηλυκράτης - Αήττητος Σπάτων (16:30, Δημ. Στάδιο Πρέβεζας)
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας (16:30, Δημ. Στάδιο Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

ΑΟ Καρδίας - Απόλλων Πόντου (16:30, Γήπεδο Νέων Επιβατών)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αϊναλής, Φράγιος (Μακεδονίας)

Κόρινθος 2006 - Παναχαϊκή (16:30, Δημ. Στάδιο Κορίνθου)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

ΟΦ Ιεράπετρας - Καραϊσκάκης Άρτας (16:30, Παγκρήτιο Στάδιο)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

Απόλλων Παραλιμνίου - Αιγινιακός (16:30, Δημ. Παραλιμνίου)
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Ερμιονίδα - Κισσαμικός (16:30, Δημ. Κρανιδίου)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου, Καραλής (Αχαΐας)

ΑΣ Γιαννιτσά - Τρίκαλα (16:30, Δημ. Στάδιο Γιαννιτσών)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Άρης Αβάτου - Πλατανιάς (18:30, ΑΟ Ξάνθης)
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)

Επισκοπή - Κέρκυρα (16:30, «Θ.Ι. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Νίκη Βόλου - Δόξα Δράμας (18:30 Cosmote TV, Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Last modified onΠέμπτη, 13 Σεπτέμβριος 2018 17:54

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.