Το πρόγραμμα των ομίλων
- Written by Footballleague News
- Published in Θέματα
- 0 comments
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών αγωνιστικών των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας.
Η πρώτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων θα διεξαχθεί 25-27/09, η δεύτερη 30-31/10 και 1/11 και η τρίτη 4-6/12.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών αγωνιστικών:
1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής
2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου
3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος
2ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας
2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος
3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ
3ος όμιλος
1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟΧ Κισσαμικός
2η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-ΟΦ Ιεράπετρας
3η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
ΟΦ Ιεράπετρας-Παναιτωλικός
4ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης
2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων
3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ
5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή
2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου
3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός
6ος όμιλος
1η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα
2η αγωνιστική
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
3η αγωνιστική
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης
7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κέρκυρα
2η αγωνιστική
Κέρκυρα-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου
3η αγωνιστική
Κέρκυρα-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη
8ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πανιώνιος-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου
2η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
ΑΕΛ-Ηρόδοτος
3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Πανιώνιος
- Κύπελλο Ελλάδας
- πρόγραμμα
- όμιλοι Κυπέλλου Ελλάδος
- Ατρόμητος
- ΠΑΣ Γιάννινα
- Θύελλα Καμαρίου
- Ηρακλής
- ΑΕΚ
- Λαμία
- Βόλος
- Απόλλων Λάρισας
- Παναιτωλικός
- Παναθηναϊκός
- ΟΦ Ιεράπετρας
- ΑΟΧ Κισσαμικός
- ΠΑΟΚ
- Άρης
- Αήττητος Σπατών
- Εργοτέλης
- Ολυμπιακός
- Λεβαδειακός
- Άρης Αβάτου
- Παναχαϊκή
- Αστέρας Τρίπολης
- Απόλλων Σμύρνης
- Απόλλων Παραλιμνίου
- ΑΟ Τρίκαλα
- Ξάνθη
- ΟΦΗ
- Κέρκυρα
- Νίκη Βόλου
- Πανιώνιος
- ΑΕΛ
- Ηρόδοτος
- Απόλλων Πόντου