FOOTBALL LEAGUE LIVE


Δευ, Απρ 2019 15:00

Δευ, Απρ 2019 15:00

Δευ, Απρ 2019 15:00

Το φινάλε της Football League

Το πρόγραμμα 27ης, 28ης, 29ης και 30ής αγωνιστικής της Football League.

Το πλήρες πρόγραμμα της 27ης και 28ης αγωνιστικής ανακοίνωσε η Football League την Τρίτη (02/04). Παράλληλα έγινε γνωστό ότι οι δύο τελευταίες στροφές θα διεξαχθούν την ίδια ημέρα και ώρα, δηλαδή η 29η στροφή στις 21 Απριλίου (16:00) και η 30ή στις 5 Μαΐου (16:00).

Για την 27η αγωνιστική η ΕΡΤ θα καλύψει τα παιχνίδια Παναχαϊκή - Βόλος (13/04, 15:00) και Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα (14/04, 15:00) και για την 28η Βόλος - Απόλλων Λάρισας (17/04/ 16:00) και Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου (18/04, 16:00).

Η 27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 13 Απριλίου
Παναχαϊκή - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Σπάρτη - Δόξα Δράμας (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κέρκυρα - Ηρόδοτος (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Αιγινιακός - Πλατανιάς (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Εργοτέλης - Ηρακλής (16:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αήττητος Σπάτων ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ
Κυριακή 14 Απριλίου
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Απόλλων Πόντου - Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)

Η 28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τετάρτη 17 Απριλίου
Κέρκυρα - Σπάρτη (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Ηρόδοτος - Αιγινιακός (16:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Καραϊσκάκης Άρτας - ΑΟΧ Κισσαμικός (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Πλατανιάς - Παναχαϊκή (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Βόλος - Απόλλων Λάρισας (16:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Νεάπολης)
Ηρακλής - Τρίκαλα (16:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ
Πέμπτη 18 Απριλίου
Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου (16:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)

Η 29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 21 Απριλίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Δόξα Δράμας (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός - Κέρκυρα (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς (16:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Ηρακλής - Βόλος (16:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Παναχαϊκή - Ηρόδοτος (16:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Σπάρτη - Απόλλων Πόντου (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Τρίκαλα - Αήττητος Σπάτων ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ

Η 30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Μαΐου
Κέρκυρα - Παναχαϊκή (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Τρίκαλα (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αιγινιακός - Σπάρτη (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - ΑΟΧ Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης (16:00, Γήπεδο Δόξας)
Ηρόδοτος - Απόλλων Λάρισας (16:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Πλατανιάς - Ηρακλής (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αήττητος Σπάτων - Βόλος ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ

Last modified onΤρίτη, 02 Απρίλιος 2019 13:02

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.