LIVE: Πανιώνιος - Ολυμπιακός Βόλου

Ο Ολυμπιακός Βόλου αναμετράται με τον Πανιώνιο για το Κύπελλο. LIVE η εξέλιξη του αγώνα.

Στο πρώτο παιχνίδι της 5ης φάσης του Κυπέλου, ο Ολυμπιακός Βόλου ηττήθηκε 0-3 από τον Πανιώνιο. Το Fl News καλύπτει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της ρεβάνς, που γίνεται στη Νέα Σμύρνη (17.15).

90' Τέλος του αγώνα. Ο Πανιώνιος νίκησε 6-0 τον Ολυμπιακό Βόλου.

89' ΓΚΟΛ 6-0 για τον Πανιώνιο. Ο Παπανικολάου έκανε κεφαλιά και σκόραρε, έπειτα από προσπάθεια του Ρέτσου.

87' Σουτ του Κουτσιανικούλη, μπλόκαρε ο Κότνικ.

76' Τρία απανωτά σουτ για τον Πανιώνιο, το τρίτο από τον Δούμτσιο, απέκρουσε ο Μακρυωνίτης.

73' ΓΚΟΛ 5-0 για τον Πανιώνιο. Ο Καμαρά έκανε την κεφαλιά μετά από κόρνερ του Μιλόγεβιτς, η μπάλα χτύπησε και στον Ρόκα και κατέληξε στα δίχτυα.

68' Παραλίγο αυτογκόλ για τον Ολυμπιακό Βόλου σε κεφαλιά του Τσίτα.

68' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Παπανικολάου αντί του Εμμανουηλίδη.

59' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Σκοπελίτης αντί του Κλεμέντε.

56' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Καμαρά αντί του Τσιλούλη.

55' Δυνατό σουτ του Τσιλούλη, έδιωξε ο Μακρυωνίτης.

54' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Καρακώστας αντί του Δεινόπαπα.

53' ΓΚΟΛ 4-0 για τον Πανιώνιο. Ο Τσιλούλης σούταρε με το δεξί μέσα από την περιοχή και αριστερά, στα δίχτυα η μπάλα.

46' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μίκο αντί του Παπαγεωργίου.

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

45+1 Ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος.

32' Κόρνερ από τον Μιλόγεβιτς, κεφαλιά του Εμμανουηλίδη, η μπάλα απομακρύνθηκε πάνω στη γραμμή.

28' ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο. Εκτέλεση φάουλ του Μιλόγεβιτς, η μπάλα στην αριστερή δοκό.

25' ΓΚΟΛ 3-0 για τον Πανιώνιο. Κεφαλιά του Τσιλούλη, η μπάλα στο δοκάρι και στα δίχτυα, μετά από κόρνερ.

21' ΓΚΟΛ 2-0 για τον Πανιώνιο. Σουτ του Τσιλούλη μέσα από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα στα δίχτυα.

2' ΓΚΟΛ 1-0 για τον Πανιώνιο. Ο Εμμανουηλίδης έδωσε στον Σαραμαντά, αυτός έκανε τη σέντρα και ο Δούμτσιος με κεφαλιά ανοίγει το σκορ.

1. Σέντρα του αγώνα.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ν. Παπαβασιλείου): Κότνικ, Ρέντζας, Σαραμαντάς, Παπαγεωργίου, Κιάκος, Ρέτσος, Μιλόγεβιτς, Εμμανουηλίδης, Γρίβας, Τσιλούλης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Σ. Παπαδόπουλος): Μακρυωνίτης, Πριόνας, Μπουτζίκος, Φαζός, Βοσνακίδης, Κόλα, Ρόκα, Κουτσιανικούλης, Κλεμέντ, Δεινόπαπας, Τσίτας

Last modified onΤετάρτη, 04 Δεκέμβριος 2019 19:23