Αναφορά Αγώνα: ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | Round 21 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ εν ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 22 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελικό αποτέλεσμα. Ο ΟΦΙ νίκησε 1-0.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καθυστερήσεις στο ματς.
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπαξεβάνου, η μπάλα έφυγε άουτ.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ζήτησαν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι, για χέρι του Τζελέπη.
71ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΝίκος Κατσικοκέρης
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τον ΟΦΙ! Ο Βογιατζής έκανε τη σέντρα από αριστερά, ο Κατσικοκέρης με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι άνοιξε το σκορ.
71ΓΚΟΛΝίκος Κατσικοκέρης
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βακράκος αντί του Μηνά.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Σμίλτου, έδιωξε ο Γκίνης. Στην εξέλιξη της φάσης ο Τζελέπης προσπάθησε με το στήθος να προωθήσει τη μπάλα στα δίχτυα, αλλά επενέβη και πάλι ο κίπερ του Ασπροπύργου.
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπάμπη, κόντρα και κόρνερ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το πρώτο ημίχρονο ανήκε εξ' ολοκλήρου στον Ασπρόπυργο.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εναέριο πλασέ του Ζγκούρι μετά από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα άουτ.
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Νικολάου, μπλόκαρε ο Καραγκιολίδης.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαγώνιο σουτ από τον Κάκκο, η μπάλα εκτός εστίας.
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπαξεβάνου, η μπάλα πέρασε λίγο άουτ
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Στρέτσκοβιτς από αριστερά, κεφαλιά του Κάκκο, έδιωξε εντυπωσιακά ο Καραγκιολίδης.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΟΦΙ: Καραγκιολίδης, Αναστασόπουλος, Μπάμπης, Τζελέπης, Σμίλτος, Σκόνδρας, Μηνάς, Βογιατζής, Κατσικοκέρης, Χύσι, Χαντί.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ: Γκίνης, Νικολακάκης, Φιλίποβιτς, Ζώνας, Κότσεβ, Μπαξεβάνος, Νικολάου, Κάκκο, Γκατσολάρι, Στρέτσκοβιτς, Ζγκούρι.