LIVE: Παναιτωλικός - Ιάλυσος 5-1

Το Fl News σας μεταφέρει Live την εξέλιξη του αγώνα Κυπέλλου Παναιτωλικός - Ιάλυσος.

Ο Ιάλυσος αναμετράται στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό, στο πλαίσιο της 5ης φάσης του Κυπέλλου. Στο πρώτο παιχνίδι η ομάδα της Ρόδου είχε ηττηθεί 0-4, οπότε η ρεβάνς μοιάζει τυπική διαδικασία.

Το Fl News σας μεταφέρει Live την εξέλιξη της αναμέτρησης (13.45):

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 5-1

87': ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΛΥΣΟ

85': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Ο Γιοβάνοβιτς κάνει το 5-1

84': Σουτ του Ντάλσιο, ο Ανδρούτσος διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ

80': Διαδοχικά σουτ του Φρεντ, λίγο άουτ

77': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΛΥΣΟ με σκόρερ τον Πεταυράκη (4-1)

73': ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Ο Μπάιροβιτς κάνει το 4-0

64': ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ. 3-0 με αυτογκόλ του Τζελάι

61': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Σανιά στη θέση του Γιαννιώτη

60': ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ. 2-0 με σκόρερ τον Μιμίτο

58': ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ. Ο Μπάιροβιτς με κοντινή κεφαλιά και λάθος εκτίμηση από τον Ανδρούτσο, κάνει το 1-0

Ο Παναιτωλικός έχει μπει πιο δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο και έχει δημιουργήσει τις προϋποθέσεις να ανοίξει το σκορ, αλλά οι ποδοσφαιριστές του είναι αναποτελεσματικοί

50': Αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Πεταυράκης αντί του Σερζίνιο

46': Αλλαγή τερματοφύλακα στον Ιάλυσο. Ο Ανδρούτσος στη θέση του Χειμωνέττου

46': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ντίας στη θέση του Ρομάν και ο Ταχάρ αντί του Σιέστεντ

46': Τρεις αλλαγές με την έναρξη του β' ημιχρόνου! Δύο για τον Παναιτωλικό - Μια για τον Ιάλυσο

Εν αναμονή του β' ημιχρόνου. Ο Ιάλυσος έχει μπει στον αγωνιστικό χώρο. Περιμένουμε τον Παναιτωλικό

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 0-0 (4-0 Α' ΜΑΤΣ)

45'+1: Κίτριν κάρτα στον Μιμίτο (Παναιτωλικός)

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις

39': Ευκαιρία για τον Ιάλυσο. Δυνατό σουτ του Σερζίνιο στα χέρια του Γιαννακόπουλου

35': Ανοιχτό παιχνίδι, χωρίς σκοπιμότητες, από τις δύο ομάδες

30': Χώρις κάποια αξιόλογη φάση το παιχνίδι

25': Προσωρινή διακοπή, λόγω τραυματισμού τού πορτιέρε του Ιάλυσου

20': Ο Μπάιροβιτς σουτάρει - ο Χειμωνέττος αποκρούει

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Μάκης Χάβος): Γιαννακόπουλος, Γιαννιώτης (61' Σανιά), Λιάβας, Γιοβάνοβιτς, Πάρρας, Ντάλσιο, Σίεστεντ (46' Ταχάρ), Ντουάρτε, Μιμίτο, Ρομάν, Μπάιροβιτς.

ΙΑΛΥΣΟΣ (Μαρσέλο Τροΐζι): Χειμωνέττος (46' Ανδρούτσος), Χατζηδίμπας, Γιώργου, Τερζίου, Τζελάι, Αυγενικού, Πετράκης, Χειμωνέττος, Νατσιόπουλος, Μαραγκουδάκης, Σερζίνιο (50' Πεταυράκης).