Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ | Round 1 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του αγώνα, Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός 0-0
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο με τον Σπίνουλα να σεντράρει και τον Μίλιτς να στέλνει την μπάλα άουτ με κεφαλιά.
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αμπούντ Ομάρ
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
80Βγήκε Βασίλης Μπούνας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λεωνίδας Σκαρτσίλας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
78Βγήκε Νίκος Μουστάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Στάθης Μωϋσιάδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" ο Παναιγιάλειος με τον Πέρεθ να κάνει την ατομική ενέργεια και το δυνατό σουτ στέλνοντας την μπάλα ψηλά άουτ
71Βγήκε Μίλαν Πέριτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλεξάνταρ Μίλιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο με τον Κρισμάρεβιτς να σουτάρει και την μπάλα να περνάει άουτ
 Μπήκε Λευτέρης Ματσούκας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό με τον Κωστόπουλο να κάνει την κεφαλιά και τον Ομάρ να απομακρύνει πάνω στη γραμμή
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο με τον Σπίνουλα να επιχειρεί το σουτ και τον Παγούδη να μπλοκάρει την μπάλα πέφτοντας στην δεξιά του γωνία
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιο κινητικός στο δεύτερο 45λεπτο ο Παναιγιάλειος που πιέζει την άμυνα του Αχαρναϊκού
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου μέρους, με το 0-0 να παραμένει
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις
43ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λάζαρος Φωτιάς
41ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Κωστόπουλος
40ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γουόλτερ Φιγκέιρα
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο με τον Μπούνα να σουτάρει δυνατά και την μπάλα να φεύγει άουτ δίπλα από το δεξί δοκάρι του Παγούδη
28ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μίλαν Πέριτς
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" ο Παναιγιάλειος με τον Πέρεθ να πλασάρει και τον Παγούδη να μπλοκάρει εύκολα
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον Αχαρναϊκό με τον Ομπράντοβιτς να σουτάρει και τον Πίτκα να μπλοκάρει σταθερά
17ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκολα Κρισμάρεβιτς
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Αναγνωριστικό" το παιχνίδι στα πρώτα του λεπτά, χωρίς φάση και με τις ομάδες να προσπαθούν να βρουν ρυθμό
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (Σίνισα Γκόγκιτς): Παγούδης, Μουστάκης, Ιωαννίδης, Χριστοφιλέας, Κωστόπουλος, Εμέκα, Μαρής, Φιγκέιρα, Ομπράντοβιτς, Ταμπάκης, Παβίσεβιτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Παναγιώτης Τζαναβάρας): Πίτκας, Σανδραβέλης, Ομάρ, Ιωάννου, Φωτιάς, Σπίνουλας, Κρισμάρεβιτς, Πέρεθ, Λινάρδος, Μπούνας, Πέριτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 1.500 φίλαθλοι βρίσκονται στις εξέδρες του Δημοτικού Σταδίου του Αιγίου