Αναφορά Αγώνα: ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Round 24 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΣΠΑΡΤΗ εν ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
1 0

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 02 Απρίλιος 2017
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

92ΔΟΚΑΡΙΜιχάλης Φράγκος
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης, νίκη για τη Σπάρτη.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις του ματς, τρία λεπτά ακόμα.
87Βγήκε Μανώλης Ροβίθης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χαράλαμπος Οικονομόπουλος (MΕΣΟΣ)
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Σπάρτη. Στη θέση του Ροβίθη ο Οικονομόπουλος.
78Βγήκε Χαράλαμπος Σιλιγαρδάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λεωνίδας Κασνέτση (MΕΣΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Σιλιγαρδάκη ο Κασνέτη.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανελευσινιακό. Στη θέση του Σταματάκη ο Κωνσταντινίδης.
74Βγήκε Αριστείδης Λώττας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Ηλιόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Σπάρτη. Εκτός ο Λώττας, μέσα ο Ηλιόπουλος.
70Βγήκε Γιάννης Σταματάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θοδωρής Κωνσταντινίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Καλό σουτ του Φράγκου, ψηλά άουτ η μπάλα.
60Βγήκε Γιώργος Μπουντόπουλος  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Φράγκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Σπάρτη. Εκτός ο Μπουντόπουλος, μέσα ο Φράγκος.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ελευσίνα. Ο Ζέλιος στη θέση του Μπρέμπου.
55Βγήκε Αργύρης Μπρέμπος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σωτήρης Ζέλιος (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στη Σπάρτη.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου μέρους.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτό ακόμα.
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Μπουντόπουλου, λίγο έξω από το αριστερό καθετο δοκάρι του Μακρυωνίτη.
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί η Σπάρτη με δυνατό σουτ του Αναστασόπουλου, αλλά ο Μακρυωνίτης απέκρουσε εντυπωσιακά.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λώττα, ο Ροβίθης ολομόναχος δεν μπόρεσε να πιάσει την κεφαλιά και χάθηκε η ευκαιρία.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό ξεκίνημα για τους γηπεδούχους που πέτυχαν το γρήγορο γκολ και ελέγχουν απόλυτα την αναμέτρηση.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Σπάρτη και 1-0. Ο Αναστασάκος από δεξιά μέσα στη περιοχή έκανε πολύ ωραία μπαλιά στον Σιώπη και αυτός με δυνατό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
02ΓΚΟΛΔημήτρης Σιώπης
02ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Δημήτρης Σιώπης
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης στη Σπάρτη.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Γιώργος Βαζάκας): Μακρυωνίτης, Γραικός, Αρναούτογλου, Τσούπρος, Κολόκας, Σιλιγαρδάκης, Κρισμάρεβιτς, Σταματάκης, Μπρέμπος, Νίασον, Πρίντεμπς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών) Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΣΠΑΡΤΗ (Σωτήρης Αντωνίου): Μελίσσας, Σιώπης, Γκαλίτσιος, Καρτσαμπάς, Παπαχρήστος, Μπανούσης, Αναστασόπουλος, Λώττας, Μπουντόπουλος, Ροβίθης, Αναστασάκος.