Αναφορά Αγώνα: ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ | Round 18 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ εν ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
0 1

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 01 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΡΙΓΛΙΑ - ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 0-1
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Θεσπρωτός ανοίγει το σκορ με τον Καζβιρόπουλο, που είχε περάσει ως αλλαγή στο παιχνίδι!
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στο 75', παραμένει το 0-0
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Τρίγλια. Σώζει ο Κίναλης τον Θεσπρωτό
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία ο Ευθυμιού. Τετ-α-τετ με τον Παλαβράκη, σώζει ο τερματοφύλακας της Τρίγλιας
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το β' ημίχρονο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο παιχνίδι: 0-0
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή ευκαιρία για τον Θεσπρωτό να κάνει το 0-1, με τους Μπίκα και Ευθυμίου
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ευθυμίου, μπλοκάρει ο τερματοφύλακας της Τρίγλιας.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώθηκε το 20λεπτο, πάντα στο 0-0
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Σερβιλάκη, σε κόρνερ ο Παλαβράκης
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τεράστια ευκαιρία για τον Θεσπρωτό, με τον Κολλάς να αστοχεί από το ύψος του πέναλτι.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικό το πρώτο δεκάλεπτο