Αναφορά Αγώνα: ΚΑΒΑΛΑ - ΙΑΛΥΣΟΣ | Round 22 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 01 Μάρτιος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του Αγώνα με σκορ 3-0 για την Καβάλα.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...4 λεπτά καθυστερήσεις
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η ομάδα της Καβάλας κλείνει τις αλλαγές, με τον Παπαδόπουλο στην θέση του Σκαθαρούδη.
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Καβάλα) Ο Θωμαΐδης στην θέση του Γαβριηλίδη
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακός ρυθμός στα τελευταία λεπτά.
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Καβάλα πραγματοποίησε και την πρώτη αλλαγή της. Ο Ορφανίδης στην θέση του Καθάριου.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...3-0 για την Καβάλα, μετά από έξοχη ατομική ενέργεια του Ορφανίδη,ο οποίος αποφεύγοντας τον Ανδρούτσο πάσαρε για τον Σκαθαρούδη που δεν δυσκολεύτηκε να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.
52ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γιάννης Καζαντζίδης
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ορφανίδης σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι και δύο λεπτά αργότερα ο Γαβριηλίδης δοκίμασε το σουτ από μακρινή απόσταση, ο Ανδρούτσος απέκρουσε και ο Καζαντζίδης στο ριμπάουντ πέτυχε το 2-0.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μοιρασμένο το ματς στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερη αλλαγή για τον Ιάλυσο. Την θέση του Πετράκη παίρνει ο Χειρίτραντας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στο δεύτερο μέρος
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου με το γκολ του Ορφανίδη η Καβάλα προηγείται με 1-0 του Ιάλυσου.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστικά αλλαγή για τον Ιάλυσο. Ο Κονέ αποχώρησε και στην θέση του μπήκε ο Μαραγκουδάκης.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σε μια ανύποπτη φάση η Καβάλα ανοίγει το σκορ. Ο Καθάριος σέντραρε έξοχα από αριστερά και ο Πέτρος Ορφανίδης με σουτ μέσα από την περιοχη πετυχαίνει το 1-0.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα το ιδιαίτερο μέχρι στιγμής.
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διώχνει και πάλι δύσκολα ο Μακρυδημήτρης.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο κόρνερ για την Καβάλα
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέρασε αναξιοποίητο για την ομάδα του Παύλου Δερμιτζάκη.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Καβάλα) Σουτ του Γαβριηλίδη, άλλαξε πορεία και κατέληξε κόρνερ.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Καβάλα) Σουτ του Μαρκόπουλου απέκρουσε δύσκολα αποκρούει ο Ανδρούτσος
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άρχισε το ματς
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτα), Βοηθοί: Τερζόπουλος (Έβρος), Φαλτάκας (Γρεβενών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καβάλα (Δερμιτζάκης Παύλος): Δήμιζας, Καζαντζίδης, Γαβριηλίδης, Μαρκόπουλος Κ, Κέρτι, Ορφανίδης Λ, Στήκας, Μαϊντανός, Ορφανίδης Π, Κουτσούμπας, Παπαδόπουλος Β
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΕ Ιάλυσος (Παντέλης Νίκος): Ανδρούτσος, Πριονάς, Ρεκλείτης, Πετράκης, Μαστραντωνάκης, Μπάρδης, Πάτας, Κονέ, Κούντικ, Παγώνης, Μακρυδημήτρης