Αναφορά Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΒΑΛΑ | Round 21 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΚΑΛΑΜΑΤΑ εν ΚΑΒΑΛΑ
0 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 23 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:08 h

96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα με την ομάδα της Βέροιας να φεύγει νικήτρια αλλα και τους οπαδούς του Θεσπρωτού να χειροκροτούν την ομάδα τους
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σιμόνι ολοκληρώνει τον θρίαμβο της Βέροιας
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...4ο γκολ για τη Βέροια με τον Σιμόνι που είχε περάσει αλλαγή
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο αγώνας διακόπηκε για 2 λεπτά εξαιτίας τραυματισμού του τερματοφύλακα της Βεροιας Βοσνιάδη
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το τρίτο γκολ της Βέροιας έχει αποσυντονίσει τον Θεσπρωτό
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπλέτσας με ωραίο σουτ κάνει το 2-3 και βάζει μπροστά τη Βασίλισσα
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καζβριρόπουλος στη θέση του Δημήτρουλα
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια, με τον Πασά να αστοχεί σε κενή εστία
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πόζογλου εκτελεί το φάουλ απο καλό σημείο, η μπάλα χτυπάει στο τείχος και καταλήγει κόρνερ
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Βέροια χάνει μεγάλη ευκαιρία με τον Σιμόνι και να κάνει 3 τα γκολ της
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...έναρξη 2ου ημιχρόνου, με μια αλλαγή για τη Βέροια. Ο Σιμόνι στη θέση του Ζούρκου που είχε μπει στο παιχνίδι στο 41'
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απίστευτο παιχνίδι στο δημοτικό στάδιο της Ηγουμενίτσας. Φοβερή αντίδραση της ομάδας του θεσπρωτού που αν και βρέθηκε στο 12' με δύο γκολ πίσω κατάφερε να ισοφαρίσει στο τέλος του ημιχρόνου. Ημίχρονο στον αγώνα
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτελεστής του πέναλτι ο Κολλάς και 2-2
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Θεσπρωτός κερδίζει πέναλτι σε ανατροπή του Ευθυμίου
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μειώνει ο θεσπρωτός με σκόρερ τον Κολλά. 1-2 για την ομάδα του Ρότσα που είχε ανέβει πολύ στα τελευταία 10 λεπτά
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστική αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ν. Ζούρκος στη θέση του Πέντα που δεν μπορεί να συνεχίσει
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα καλή ευκαιρία για τον Θεσπρωτό, αλλά το σουτ του Κολτσίδα έφυγε ελάχιστα άουτ
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλά ευκαιρία για τον Θεσπρωτό με τον Ευθυμίου να αστοχεί με κεφαλιά από πλεονεκτική θέση
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια με τον Πασά να αποτυγχάνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από μικρή απόσταση
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πόζογλου ευστοχεί από την άσπρη βούλα. 0-2 για την ομάδα της Βέροια από πολύ νωρίς
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Βέροια κερδίζει πέναλτι σε ανατροπή του Πόζογλου από τον Κοντοέ
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Βέροια έχει αιφνιδιάσει τους γηπεδούχους που ψάχνουν τα πατήματα τους στο γήπεδο
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαίνει μπροστά στο σκορ η Βέροια με σκόρερ τον Πασά, ο οποίος δέχτηκε την όμορφη πάσα του Πόζογλου και πλάσαρε ιδανικά τον Κίναλη
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...έναρξη αγώνα. Γεματο το στάδιο της Ηγουμενίτσας
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στον παγκο για τον Θεσπρωτό: Κωνσταντάκος, Κωνσταντακόπουλος, Ντάλα Κόστα, Βουκομάνοβιτς, Καζβιρόπουλος, Καμμένης, Κωνσταντίνου
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στον πάγκο για τη Βέροια:Πολίτης, Λεφίδης, Μουρατίδης, Ζούρκος Ν., Σιμόνι, Χαντζάρας, Πολύζος
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Θεσπρωτός: Κίναλης, Ζούρκος, Κολλάς, Καρβούνης, Κοντοές, Κολτσίδας, Σερβιλάκης, Ραμίρεζ, Δημήτρουλας, Μπίκας, Ευθυμίου
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συνθέσεις ομάδων: Βέροια: Βοσνιάδης, Ταϊρης, Μπλέτσας, Μανιώτης, Πασάς, Βεργώνης, Στάμου, Πέντα, Γεωργιάδης, Καραγιάννης, Πόζογλου