Αναφορά Αγώνα: ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Round 18 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΙΑΛΥΣΟΣ εν ΙΩΝΙΚΟΣ
2 2

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 01 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 14:30 h

90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 2-2
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη στον Παγώνη για καθυστέρηση
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι, που παίζουν με παίκτη λιγότερο, προσπαθούν να κρατήσουν "με νύχια και με δόντια" το 2-2
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελευταία αλλαγή για τον Ιωνικό, τη θέση του Νίκου Κρητικού πήρε ο Πογοσιάν
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ανδρούτσος πρόλαβε την τελευταία στιγμή τον Κρητικό
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Σμυρλή
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ιάλυσο, ο Πάτας πήρε τη θέση του Κονέ, ο οποίος τραυματίστηκε στην φάση του 2-2
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γκολ για τον Ιάλυσο με τον Κονέ! 2-2 μέσα σε δύο λεπτά!
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στην φάση του πέναλτι αποβλήκε ο Μακρυδημήτρης
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κρητικός δεν αστοχεί! 1-2 για τον Ιωνικό
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για τον Ιωνικό!
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ιωνικό. Τη θέση του Στεργίδη, πήρε ο Σμυρλής
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Ιωνικό. Εκτέλεση κόρνερ του Μουστάκη, ο Μάναλης πήρε την κεφαλιά και έστειλε τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερη αλλαγή για τον Ιάλυσο, τη θέση του Μαστραντωνάκη πήρε ο Κουγιός
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ του Στεργίδη, ο Μάναλης με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Ανδρούτσου! Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό, που παίζει μονότερμα!
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ιάλυσο. Στην θέση του Κούντικ ο Τασιούλης
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Κουϊρουκίδη
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει ο Ιωνικός με συνεχόμενα κόρνερ
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μπάρδη
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαστραντωνάκη, μπλόκαρε ο Κουρεπίνης
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ιωνικό. Τη θέση του Βουκμίροβιτς πήρε ο Μάναλης
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το β' ημίχρονο
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1 για τον Ιάλυσο. Εκτέλεσε εύστοχα ο Ρεκλείτης.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ιάλυσο. Ο Φουρλάνος ανέτρεψε τον Μαστραντωνάκη.
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Γιώργου του Ιάλυσου.
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει ο Ιωνικός ακόμα και μετά το γκολ.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τον Ιωνικό. Εκτέλεσε εύστοχα από το σημείο του πέναλτι ο Στέλιος Κρητικός.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ιωνικό. Ο Ο Ανδρούτσος ανέτρεψε τον Κουϊρουκίδη.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κολλαράς έκανε σκληρό μαρκάρισμα στον Χειρίτραντα και δέχτηκε κίτρινη κάρτα.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει γίνει καμία ευκαιρία άξια αναφοράς.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το ματς έχει γρήγορο ρυθμό σε αυτά τα πρώτα λεπτά.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μαστραντωνάκης εκτέλεσε το φάουλ, απομάκρυνε ο Στεργίδης.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει στα πρώτα λεπτά του αγώνα ο Ιωνικός.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΙΑΛΥΣΟΣ (Βαγγέλης Χοσάδας): Ανδρούτσος, Γιώργου, Μακρυδημήτρης, Παγώνης, Πριόνας, Ρεκλείτης, Μπάρδης, Μαστραντωνάκης, Κούντικ, Χειρίτραντας, Κονέ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΙΩΝΙΚΟΣ (Απόστολος Χαραλαμπίδης): Κουρεπίνης, Κολλαράς, Γκοτσούλιας, Κρητικός Σ, Κουϊρουκίδης, Ιωάννου, Κρητικός Ν, Φουρλάνος, Βουκμίροβιτς, Στεργίδης, Μουστάκης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής:Τζουμαλάκης (Σερρών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Aναστασιάδης (Σερρών), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)