Αναφορά Αγώνα: ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ | Round 16 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ εν ΔΙΑΓΟΡΑΣ
1 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 19 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα (Θεσπρωτός - Διαγόρας 1-2)
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Θεσπρωτό Κεφαλιά του Κολλά, αλλά μπλοκάρει ο Τσέλιος.
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το παιχνίδι ξανάρχισε
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...5 έξτρα λεπτά
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το παιχνίδι διακόπηκε κάθως πάικτη του Διαγόρα είναι στο έδαφος
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τεράστια ευκαιρία για τον Θεσπρωτό. Κεφαλιά ο Κολλάς, σώζει ο Τσέλιος
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Θεσπρωτός) Τσιάτας αντί Σταυρίδη
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Θεσπρωτός) Κίτρινη Κάρτα στον Σερβιλάκη
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ κοντά στο γκολ βρέθηκε ο Θεσπρωτός. Κεφαλιά του Κολλά, μετά από σέντρα του Κωνσταντίνου, άουτ
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Θεσπρωτός) Σουτ του Κολλά, μπλόκαρε ο Τσέλιος
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Θεσπρωτό, Ο Μπίκας με κοντινή κεφαλιά μειώνει σε 1-2
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Θεσπρωτό, Κωνταντίνου αντί Κωνσταντακόπουλου
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Διαγόρα, Γεωργίου αντί Γλυνού.
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(0-2 ο Διαγόρας) Σκόρερ ξανά ο Γλυνός με απευθείας χτύπημα φάουλ.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τον Διαγόρα. Ο Γλυνός μετά από φάση διαρκείας κάνει το γκολ , στην πρώτη ευκαιρία του Διαγόρα στο ματς.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Διαγόρας) Έξω ο Αυγενικού λόγω τραυματισμού, μέσα ο Πατσαρούχας
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Διαγόρας) Αλλαγή, Κασνέτση αντί Αθανασίου
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Θεσπρωτός) Αλλαγή στο ημίχρονο. Κολλάς αντί Βουκομάνοβιτς
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου Ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο Θεσπρωτός - Διαγόρας 0-0
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Θεσπρωτό. Κεφαλιά του Ντάλα Κόστα, μπλόκαρε ο Τσέλιος.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μισή ώρα παιχνιδιού πάντα στο 0-0, με τον Διαγόρα να μην έχει φανεί απειλητικός
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το παιχνίδι έχει διακοπεί για περίπου πέντε λεπτά, λόγω τραυματισμού
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...(Θεσπρωτός) Σουτ του Ντάλα Κόστα, άστοχο
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή στιγμή για τον Θεσπρωτό. Ο Σερβιλάκης σούταρε από κοντά αλλά κόπηκε σε κόρνερ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άρχισε το παιχνίδι στην Ηγουμενίτσα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαγόρας: Τσέλιος, Παπαδόπουλος, Προβαδίτης, Καρπαθάκης, Γλυνός, Πινιώτης, Αθανασίου, Αυγενικού, Ζουζούρη, Μπαρμπαρούσης, Γούλας
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Θεσπρωτός: Κωνσταντάκος, Δημήτρουλας, Σταυρίδης, Σερβιλάκης, Κολτσίδας, Ραμίρεζ, Βουκομάνοβιτς, Μπίκας, Ντάλα Κόστα, Κωνσταντακόπουλος, Ευθυμίου