Αναφορά Αγώνα: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ | Round 9 | FOOTBALL LEAGUE 2019-20

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 24 Νοέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τον Διαγόρα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...5 τα λεπτά των καθυστερήσεων
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για το Αιγάλεω η μπάλα πέρασε άουτ
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ που κερδίζει το Αιγάλεω από πλάγια και δεξιά από την περιοχή
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή εκτέλεση όμως ο Τσέλιος απέκρουσε σε κόρνερ
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τους γηπεδούχους
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους ο Αθανασίου πήρε τη θέση του Γλυνού που τραυματίστηκε στη φάση του Πέναλτι
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόκκινη κάρτα στον πάγκο και συγκεκριμένα στον Κασνέτσι
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή και για το Αιγάλεω ο Κατσικογιάννης μπαίνει στη θέση του Μπαξεβάνου
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Διαγόρα ο Πινιώτης παίρνει τη θέση του Κέρι
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χάθηκε το πέναλτι για τον Διαγόρα μπλόκαρε ο Σικαλιάς
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Διαγόρα
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τους «Κυανέρυθρους» με τον Γούλα να παίρνει τη θέση του Μπουρλάκη
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καμία αξιόλογη φάση στο δεύτερο ημίχρονο. Ο Διαγόρας έχει καταφέρει μέχρι στιγμής να κρατήσει μακριά από τα καρέ του τους γηπεδούχους
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...2η αλλαγή για το Αιγάλεω με τον Συρεγγέλα να μπαίνει στη θέση του Ντιατά
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο σουτ για τους γηπεδούχους με την έναρξη του β' ημιχρόνου, χωρίς όμως να απειληθεί η εστία των Ροδιτών
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δεύτερου μέρους
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου με τους «Κυανέρυθρους» να προηγούνται με 2-0 και να έχει βάλει γερές βάσεις για να κατακτήσει το «τρίποντο» στο Αιγάλεω
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Διαγόρα στην κόντρα ο Μπαρμπαρούσης πλάσαρε τον Σικαλιά για το 2-0
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Χατζηιωαννίδης παίρνει τη θέση του Τσαφταρίδη
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα για τον Μανωλάκη
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ που κερδίζει το Αιγάλεω εξω από την περιοχή αρκετά πλάγια όμως.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Τσιλιγκίρη (Αιγάλεω) για διαμαρτυρία
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Διαγόρα. Φάση διαρκείας στην περιοχή του Αιγάλεω και ο Γλυνός με σουτ κάνει το 1-0 για τους «Κυανέρυθρους»
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά μέχρι στιγμής στην αναμέτρηση. Καμία από τις 2 ομάδες δεν έχει καταφέρει να απειλήσει μέχρι στιγμής.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΑΛΕΩ (Θωμάς Γράφας): Σικαλιάς, Σπυρόπουλος, Ψάνης, Γκότοβος, Συριόπουλος, Λαμπρου, Τσαφταρίδης, Μπαξεβάνου, Ντιατά, Ροτζέριο, Τσιλιγκίρης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας) Βοηθοί: Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Ρουτζιέρης) Τσέλιος, Παπαδόπουλος, Ηλιάδης, Προβατίδης, Καρπαθάκης, Κέρι, Γλυνός, Μπέλερης, Μπουρλάκης, Μπαρμπαρούσης, Μανωλάκης.