Αναφορά Αγώνα: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | Round 19 | SUPER LEAGUE 2

0 3

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 28 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελείωσε το παιχνίδι.
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-3 για τον Απόλλωνα Λάρισας με σουτ του Μπαστακού από κοντά. Είχε προηγηθεί σουτ στο δοκάρι από συμπαίκτη του.
90 3ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπαστακός
90 3ΓΚΟΛΜπαστακός
81ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σιφναίος
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-2 για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Σιφναίος μπήκε στην περιοχή από αριστερά, έκανε το σουτ και σκόραρε.
81ΓΚΟΛΣιφναίος
67ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΧατζής
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο ρέφερι καταλόγισε πέναλτι, ανέτρεψε παίκτη των φιλοξενούμενων ο κίπερ του Απόλλωνα Πόντου. Ο Χατζής σκόραρε από την άσπρη βούλα.
67ΓΚΟΛΧατζής
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Χατζή.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο πέναλτι ζήτησαν οι Λαρισαίοι, για χέρι αυτή τη φορά, πάλι δεν καταλογίστηκε παράβαση.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ζήτησαν πέναλτι στον Απόλλωνα Λάρισας, δεν καταλόγισε παράβαση ο διαιτητής.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Απόλλων Πόντου αμύνεται για να κρατήσει το μηδέν.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Απόλλων Λάρισας έχει την κατοχή της μπάλας.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχουν καν μοιραστεί συνθέσεις στους δημοσιογράφους που βρίσκονται στο γήπεδο του Μακεδονικού.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Αναστασιάδης (Σερρών)