Αναφορά Αγώνα: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | Round 7 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 01 Δεκέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα. Νικήτρια η ομάδα του Καραισκάκη με 2-1
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Καραϊσκάκη, στη θέση του Χατζηστραβού, ο Καψάλης
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις του αγώνα. Ο διαιτητής έχει αποβάλλει από τον πάγκο των φιλοξενουμένων τον προπονητη του Απόλλωνα κ. Καλαιτζίδη, από το 75'
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Φάση για τον Απόλλωνα, με τον Τσουμάνη να κάνει το σουτ,, και το Μέλκα να διώχνει σε κόρνερ
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Στη θέση του Λουφάκη, ο Τσουμάνης
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στο Σαμαρά (Απόλλων Πόντου)
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Μπρίτο βγαίνει σε θέση τετ α τετ, όμως δεν κάνει καλό κοντρόλ και χάνει μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει.
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Στη θέση του Καλαϊτζίδης περνάει ο Καλογέρης
77ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κούστα
77ΓΚΟΛΚούστα
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...2-1 για τον Καραισκάκη. Ο Κούστα εκμεταλλεύεται την ασθενή απόκρουση του Πολίτη στο σουτ του Αλμπάνη και βάζει μπροστά στο σκορ την ομάδα της Άρτας. Εχουν βοηθήσει πολύ οι αλλαγές που έχει κάνει στο β' ημίχρονο ο Χαραλαμπίδης
73ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κυβελίδης
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ισοφαρίζει ο Καραισκάκης με σκόρερ τον Λεωνίδα Κυβελίδη. Ο πρώην παίκτης του Απόλλωνα με συρτό σουτ από πλάγια αριστερά νίκησε τον Πολίτη που φέρει ευθύνη για το γκολ
73ΓΚΟΛΚυβελίδης
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Δαλιανόπουλος όμως αστοχεί από ευνοική θέση ύστερα απο την ωραία προσπάθεια του Λουφάκη
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Πουρτουλίδη
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέο φάουλ για τον Καραϊσκάκη από τον Ψιάνο, στην αγκαλιά του Πολίτη αυτή τη φορά
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ κοντά στο να ισοφαρίσει βρέθηκε η ομάδα του Καραισκάκη, ωστόσο η μπάλα από το φάουλ του Ψιάνου χτύπησε το δοκάρι
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αλμπάνης περνάει στη θέση του Βλάχου
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ωραίο φάουλ του Χατζηστραβού, διώχνει με υπερένταση ο Πολίτης, στην πρώτη ουσιαστικά ευκαιρία του Καραϊσκάκη στο ματς
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στο Γεωργιάδη (Απόλλων Πόντου)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μια αλλαγή για την ομάδα του Καραισκάκη. Στη θέση του Τσούτση περνάει ο Κούστα
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! Κόρνερ από τον Μπρίτο, κεφαλιά του Κοντοέ και η μπάλα στα δίχτυα.
45ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΚοντοές
45ΓΚΟΛΚοντοές
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Δαλιανόπουλου μετά από αδράνεια του Καραϊσκάκη να απομακρύνει, η μπάλα άουτ.
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η πρώτη τελική για τον Καραϊσκάκη μετά από 35 λεπτά αγώνα. Το σουτ που επιχείρησε ο Ψιάνος έφυγε άουτ.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολύ κακό παιχνίδι στην Άρτα.
31ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κυβελίδης
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα Πόντου. Ο Δαλιανόπουλος αντί του Ολαϊτάν.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η πρώτη καλή στιγμή στο ματς. Ο Ολαϊτάν έκανε ατομική ενέργεια και σουτ, το οποίο όμως πέρασε άουτ. Ο Αφρικανός, μάλιστα, τραυματίστηκε.
16ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μασούρας
04ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Καλαϊτζίδης
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ (Α. Χαραλαμπίδης): Μέλκας, Παπανίκου, Παναγιώτου, Βλάχος, Καπίας, Μασούρας, Τσούτσης, Ψιάνος, Κυβελίδης, Χατζηστραβός, Μέτσε.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων) Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Βρούζος (Πιερίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ (Δ. Καλαϊτζίδης): Πολίτης, Γεωργιάδης, Λουφάκης, Αμαραντίδης, Κοντοές, Σαμαράς, Καλαϊτζίδης, Πουρτουλίδης, Ολαϊτάν, Χασομέρης, Μπρίτο.