Αναφορά Αγώνα: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | Round 7 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 01 Δεκέμβριος 2019
Ώρα Αγώνα: 15:06 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του αγώνα. Ισόπαλες οι δύο ομάδες με σκορ 0-0
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την ομάδα της Δράμας. Εκτός ο Οικονόμου και μέσα πέρασε ο Περέγιο
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ιωαννίδης έκανε το σουτ μετά από κόρνερ και η μπάλα έφυγε άουτ
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μάντζιος έκανε το σουτ με τον Μένκα να αποκρούει και το δεύτερο σουτ του Συμελίδη θα διώξει δύσκολα ο τερματοφύλακας της Δόξας σε κόρνερ το οποίο θα φύγει ανεκμετάλλευτο
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τη Δόξα ο Ιωαννίδης θα πάρει την κεφαλιά μετά από κόρνερ, ο Μαρκοπουλιώτης θα πάρει την δεύτερη κεφαλιά και θα στείλει την μπάλα άουτ
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Καστιγιόν και μέσα ο Κόναν
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μάντζιος από τα αριστερά έβγαλε την σέντρα και ο Καστιγιόν μέσα από την περιοχή έπιασε το σουτ που έφυγε άουτ
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διπλή αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Εκτός οι Ρόβας και Πλέγας και μέσα οι Αργυρόπουλος και Πινδώνης
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τη Δόξα Δράμας. Ο Ρόβας έπιασε την γυριστή κεφαλιά μέσα από την περιοχή, η μπάλα πέρασε από τον Μπάγιτς αλλά η άμυνα έδιωξε την μπάλα
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Κοζορώνης και μέσα ο Μάνζτιος
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σωτήρια επέμβαση του Άγγελου Οικονόμου που έδιωξε πάνω στη γραμμή την προσπάθεια των παικτών του Λεβαδειακού
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα για παίκτη του Λεβαδειακού
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καστιγιόν έκανε την παράλληλη σέντρα σουτ από τα δεξιά που πέρασε άουτ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο στο γήπεδο της Δράμας
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά από τον Συμελίδη, μπλόκαρε ο Μένκα.
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Νίκα ύστερα από εκτέλεση φάουλ, άουτ για τον Λεβαδειακό που κρατά περισσότερο τη μπάλα.
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Συμελίδης επιχείρησε μακρινό σουτ, το οποίο πέρασε εκτός εστίας.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Αργυρόπουλου μέσα από την περιοχή, η μπάλα έφυγε άουτ.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κοζορώνη, έδιωξε σε κόρνερ ο Μένκα.
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Κρητικό, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Μπάγιτς.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Λεβαδειακός έχει μπει πιο δυνατά στο ματς και απειλεί τη Δόξα Δράμας.
09ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λιάγκας
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Καστιγιόν, έπεσε και μπλόκαρε ο Μένκα.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Καστιγιόν από δεξιά, ο Ιωαννίδης από καλή θέση δεν πρόλαβε να στείλει στα δίχτυα τη μπάλα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Κώστας Ανυφαντάκης): Μένκα, Παπαργυρίου, Μαρκοπουλιώτης, Οικονόμου Κρητικός, Πλέγας, Ρόβας, Ιωαννίδης, Κουκόλης, Σιώπης, Χάμοντ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Σωτήρης Αντωνίου): Μπάγιτς, Άνγκουα, Βήχος, Λιάγκας, Καραχάλιος, Νίκας, Κοζορώνης, Ιωαννίδης, Συμελίδης, Καστιγιόν
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών) Βοηθοί: Μωυσιάδης (Γρεβενών), Καμπερίδης (Καβάλας)