Αναφορά Αγώνα: ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 10η Αγωνιστική | Play out 2014-15 NOTOΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ εν ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
2 3

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 14 Ιούνιος 2015
Ώρα Αγώνα: 17:30 h

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του αγώνα, με τον Παναιγιάλειο να επικρατεί με 3-2 του Ηρακλή Ψαχνών πανηγυρίζοντας την παραμονή του στην κατηγορία
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...3 τα λεπτά των καθυστερήσεων
88ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ενρίκο
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ενρίκο Καρντόσο ύστερα από ασίστ του Πολίτη μειώνει σε 3-2 για τον Ηρακλή
88ΓΚΟΛΕνρίκο
86Βγήκε Μπαλαράμπε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γουόρντεν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
85ΔΟΚΑΡΙΠολίτης
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ! Ο Πολίτης έκανε το σουτ με την μπάλα να... τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Μπαλτιμά, ενώ στη συνέχεια ο Μπαλαράμπε την έστειλε άουτ από κοντά
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" ο Ηρακλής με νέο σουτ από τον Πολίτη που στέλνει την μπάλα άουτ
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον Ηρακλή με τον Πολίτη να κάνει το δυνατό σουτ και τον Μπαλτιμά να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ
77Βγήκε Νάστος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μπούνας (MΕΣΟΣ)
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το παιχνίδι ξαναρχίζει, με τον Παναιγιάλειο ουσιαστικά να έχει "κλειδώσει" την παραμονή καθώς το 3-1 του δίνει σαφές προβάδισμα για την πολύτιμη νίκη
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προσωρινή διακοπή στο ματς με τον ρέφερι Καλογερόπουλο εξαιτίας της υπερβολικής ζέστης να δίνει το δικαίωμα στους παίκτες να δροσιστούν, σε ένα ιδιότυπο "τάιμ άουτ"
62Βγήκε Παλαιολόγος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Τσούπρος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
61ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σκαρτσίλας
61ΓΚΟΛΣκαρτσίλας
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ! Ο Σκαρτσίλας δίνει "αέρα" δυο γκολ στον Παναιγιάλειο διαμορφώνοντας το 3-1
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Φουρτάδο ύστερα από την μπαλιά του Μίλιεβιτς κάνει το πλασέ με τον Μανιάτη να διώχνει σε κόρνερ με... κεφαλιά
58Βγήκε Πιζ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γκοτσούλιας (MΕΣΟΣ)
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Με το που μπήκε στο ματς ο Μίλιεβιτς κάνει αισθητή την παρουσία του επιχειρώντας το σουτ με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ
53Βγήκε Μπουρλάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μίλιεβιτς (MΕΣΟΣ)
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι ιδιαίτερο έχουν κυλήσει τα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου
46Βγήκε Πουλάκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Καρκασίνας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δευτέρου μέρους με τον Ηρακλή στη σέντρα
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ρέφερι Καλογερόπουλος σφυρίζει τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου
43ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Φουρτάδο
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ! Ο Φουρτάδο "χτυπάει" ξανά με εύστοχο πλασέ ύστερα από την ασίστ του Σκαρτσίλα
43ΓΚΟΛΦουρτάδο
37ΔΟΚΑΡΙΣκαρτσίλας
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο με τον Σκαρτσίλα να πιάνει την κεφαλιά ύστερα από την μπαλιά του Φουρτάδο και την μπάλα να χτυπάει στο δοκάρι ύστερα από παρέμβαση του Μανιάτη
29ΓΚΟΛΦουρτάδο
29ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Φουρτάδο
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" ο Παναιγιάλειος με τον Νάστο να επιχειρεί το σουτ και την μπάλα να περνάει λίγο άουτ
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ! Ο Φουρτάδο έφερε το ματς στα ίσια με δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής που δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Μανιάτη
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ! Ο Πουλάκος με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Μπαλτιμά ανοίγοντας το σκορ
26ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πουλάκος
26ΓΚΟΛΠουλάκος
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα καλή στιγμή για τον Ηρακλή με τον Πουλάκο ξανά να επιχειρεί το σουτ και τον Μπαλτιμά να μπλοκάρει χωρίς δυσκολία
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή στιγμή για τους γηπεδούχους με τον Πουλάκο να κάνει το δυνατό σουτ και τον Μπαλτιμά να μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια
15ΔΟΚΑΡΙΦουρτάδο
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο άσος του Παναιγιάλειου επιχείρησε το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή με την μπάλα να χτυπάει στο δεξί δοκάρι του Μανιάτη
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Δοκιμάζει" το πόδι του ο Νάστος έξω από την μεγάλη περιοχή του Μανιάτη με την μπάλα να καταλήγει ψηλά άουτ
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο με τον Φουρτάδο να κάνει το σουτ και τον Ραπτάκη να διώχνει σε κόρνερ
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο με τον Σανδραβέλη να κάνει την παράλληλη μπαλιά από δεξιά και τον Μανιάτη να μπλοκάρει στο πρώτο δοκάρι
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα με τον Παναιγιάλειο στη σέντρα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Τουμπακάρης, Τσολάκης (Αθηνών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)