Αναφορά Αγώνα: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ | Round 17 | FOOTBALL LEAGUE 2018-19

ΗΡΑΚΛΗΣ εν ΚΕΡΚΥΡΑ
1 1

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 17 Φεβρουάριος 2019
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα, στο 1-1 Ηρακλής - Κέρκυρα.
93Βγήκε Γιάννης Πασάς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Θεοδωράκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Θεοδωράκης αντί του Πασά.
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο διαιτητής Κατσικογιάννης χαρίστηκε στον Τουράμ, ο οποίος έκανε σκληρό μαρκάρισμα στον Κωστούλα. Είχε ήδη κίτρινη ο Βραζιλιάνος.
78Βγήκε Παναγιώτης Λινάρδος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αποστολίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Αποστολίδης στη θέση του Λινάρδου.
75Βγήκε Πέτρος Ορφανίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Παπαδόπουλος (MΕΣΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ηρακλή. Αντί του Ορφανίδη ο Παπαδόπουλος.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Κωστούλα, η μπάλα αρκετά μέτρα άουτ.
70Βγήκε Νίκος Καθάριος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χάμες Μπορίκο (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μπορίκο στη θέση του Καθάριου.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Τουράμ, η μπάλα κόντραρε, μπλόκαρε ο Κάχριμαν.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς αντί του Κόντου.
64Βγήκε Αλέξανδρος Κόντος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Ζορμπάς (MΕΣΟΣ)
46ΓΚΟΛΝίκος Κρητικός
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1 για την Κέρκυρα με φοβερό, δυνατό σουτ του Νίκου Κρητικού από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
46ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νίκος Κρητικός
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο στο Καυτανζόγλειο.
42ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Λινάρδος
34ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξανδρος Κούρος
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Ηρακλή. Αντί του Περόνε ο Νιαμπουγιού.
30Βγήκε Εμάνουελ Περόνε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γκι Νιαμπουγιού (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
29ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Εμάνουελ Περόνε
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Περόνε έχει ενοχλήσεις και θα γίνει αλλαγή.
21ΓΚΟΛΕμάνουελ Περόνε
21ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΕμάνουελ Περόνε
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τον Ηρακλή! Ο Περόνε ευστόχησε από το σημείο του πέναλτι.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για τον Ηρακλή. Ο Σανδραβέλης ανέτρεψε τον Ζιαμπάρη.
20ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σανδραβέλης
18ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ροτζέριο Τουράμ
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Κέρκυρα έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς τελικές στα πρώτα δέκα λεπτά στο Καυτανζόγλειο.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στο ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΗΡΑΚΛΗΣ (Μανουέλ Ρόκα): Κάχριμαν, Βιτλής, Κουτρομάνος, Γιαννίτσης, Ζιαμπάρης, Μουνιόθ, Ορφανίδης, Καθάριος, Κωστούλας, Κλέιτον, Περόνε.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου) Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Ψύλος (Λέσβου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΕΡΚΥΡΑ (Νίκος Αναστόπουλος): Κουτζαβασίλης, Σανδραβέλης, Χαντάκιας, Ιωάννου, Κούρος, Ν. Κρητικός, Νίκιτς, Λινάρδος, Κόντος, Πασάς, Τουράμ.