Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 18 Μάρτιος 2018

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Χαρίτου, ο Αγιούποφ δεν μπόρεσε να κάνει την προβολή και να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ: Αντί του Σαχινίδη, ο Χιντζίδης.
86Βγήκε Βασίλης Σαχινίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Στράτος Χιντζίδης (MΕΣΟΣ)
85Βγήκε Μάριος Τζανουλίνος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Καναβέτας (MΕΣΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Στη θέση του Τζανουλίνου, ο Καναβέτας.
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Ζαφειράκη, άουτ. Η πρώτη φάση του δευτέρου ημιχρόνου.
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φθάσαμε στο 75 λεπτό της αναμέτρησης και δεν έχει σημειωθεί κ αμία αξιόλογη φάση. Κακό παιχνίδι στα Τρίκαλα.
70Βγήκε Ανδρέας Τσίπρας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ρόντιον Ζγκούρη (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ: Στη θέση του Τσίπρα, ο Ζγκούρι.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς φάσεις στο δεύτερο μέρος.
60ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βασίλης Γκόλιας
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Έξω ο Πολιανίδης, μέσα ο Κόκκορης.
56Βγήκε Βασίλης Πολιανίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αριστείδης Κόκκορης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
48ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Γκούμας
46Βγήκε Δημήτρης Γροντής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νεμάνια Τόμιτς (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ: Ο Τόμιτς αντί του Γροντή.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
38ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τιμούρ Αγιούποφ
37Βγήκε Γιώργος Σμίλτος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Χαρίτος (MΕΣΟΣ)
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Χαρίτος στη θέση του Σμίλτου.
31ΓΚΟΛΝίκος Γιαννιτσάνης
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ: 1-0: Εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, ο Γιαννιτσάνης έπιασε την κεφαλιά και άνοιξε το σκορ για τους Τρικαλινούς.
31ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΝίκος Γιαννιτσάνης
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, ο Βέρτζος έπιασε την κοντινή κεφαλιά, μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια ο Τσάπαλος.
15ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Βλάχος
12ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κυριάκος Ανδρεόπουλος
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αξιοσημείωτη φάση δεν υπάρχει στο πρώτα λεπτά του αγώνα.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιο δυνατά μπήκαν τα Τρίκαλα. Κέρδισαν δύο κόρνερ, τα οποία ωστόσο πέρασαν ανεκμετάλλευτα. Αμυντικά κυρίως κινούνται οι φιλοξενούμενοι.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νερά και σάντουιτς μοίρασαν οι Σακαφλιάδες στους λιγοστούς φιλάθλους του Παναγιάλειου.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης) Βοηθοί: Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Πέτρος Δημητρίου): Τσάπαλος, Μηλιώτης, Βλάχος, Γαβριηλίδης, Πολιανίδης, Γκούμας, Γραμματίκας, Τζανουλίνος, Σμίλτος, Αγιούποφ, Ζαφειράκης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΚΑΛΑ (Θωμάς Γράφας): Αποστολίδης, Πάνος, Γκόλιας, Βέρτζος, Μάκος, Ανδρεόπουλος, Τσιάρας, Γροντής, Τσίπρας, Σαχινίδης, Γιαννιτσάνης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λιγοστοί οι φίλαθλοι στο στάδιο των Τρικάλων. Περίπου 300 - 400 άτομα.