Αναφορά Αγώνα: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Round 22 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΡΗΣ εν ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
4 0

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 22 Μάρτιος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, δύο λεπτά ακόμα.
84ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκολα Κρισμάρεβιτς
83ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΣτάθης Ταυλαριδης
83ΓΚΟΛΣτάθης Ταυλαριδης
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ και πάλι για τους κίτρινους που είναι καταιγιστικοί. Σκόρερ ο Ταυλαρίδης με κεφαλιά, έπειτα από σέντρα του Ντόγου.
78Βγήκε Μάρκος Ντούνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λούκα Μιλούνοβιτς (MΕΣΟΣ)
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Εκτός ο Ντούνης, μέσα ο Μιλούνοβιτς.
76ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΑντώνης Καπνίδης
76ΓΚΟΛΑντώνης Καπνίδης
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Άρη. Ο Στόγιος έκανε χέρι μέσα στην περιοχή, ο διαιτητής έδειξε το σημείο του πέναλτι και ο Καπνίδης με εύστοχο χτύπημα ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0.
73Βγήκε Πίτου Γκαρσία (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καπνίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Εκτός ο Πίτου Γκαρσία, μέσα ο Καπνίδης.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπούρμπου, άουτ η μπάλα.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Άρη. Εκτός ο Τάτος, μέσα ο Ταυλαρίδης.
66Βγήκε Ανδρέας Τάτος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Στάθης Ταυλαριδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ντούνη, απομάκρυνε με τα πόδια ο Μακρυωνίτης.
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Άρη και 2-0. Γύρισμα του Μπούρμπου, με το αριστερό ο Ίλιτς «κεραυνοβολεί» τον Μακρυνιώτη από το ύψος του πέναλτι.
56ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπράνα Ίλιτς
56ΓΚΟΛΜπράνα Ίλιτς
55ΔΟΚΑΡΙΜπράνα Ίλιτς
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντούνης γυρίζει στον Ίλιτς, το πλασέ του Σέρβου σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ελευσίνα. Στη θέση του Γραικού περνάει ο Στόγιος.
53Βγήκε Θωμάς Γραικός (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Στόγιος (MΕΣΟΣ)
51ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΑνδρέας Τάτος
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Άρη και 1-0. Ωραία σέντρα του Καράμπελα, ο Τάτος αφύλαχτος στο ύψος της μικρής περιοχής με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
51ΓΚΟΛΑνδρέας Τάτος
50Βγήκε Νίκος Αγγελούδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Δημόπουλος (MΕΣΟΣ)
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ελευσίνα. Εκτός ο Αγγελούδης, μέσα ο Δημόπουλος.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ψιλοκρεμαστό γύρισμα του Ίλιτς, ελάχιστα πάνω από το δοκάρι της Ελευσίνας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, δύο λεπτά ακόμα.
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τους φιλοξενούμενους. Εκτός ο τραυματίας Κορομηλάς, μέσα ο Καμπούρης.
32Βγήκε Κώστας Κορομηλάς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Καμπούρης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει ασφυκτικά ο Άρης, έχει κλείσει την Ελευσίνα στα καρέ της.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τάτος γύρισε στον Ντούνη, πλασέ του έμπειρου μέσου από το ύψος της μικρής περιοχής, άουτ η μπάλα.
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Πίτου Γκαρσία, ελάχιστα άουτ από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Μακρυωνίτη.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί πάλι ο Πρίντεμπς, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.
19ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σωτήρης Ζέλιος
17ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Τσούπρος
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή ευκαιρία για την Ελευσίνα, με το σουτ του Πρίντεμπς, όμως, να μην ανησυχεί τον Διούδη.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τάτου, ψηλά άουτ η μπάλα.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Άρης ελέγχει το ματς και ψάχνει το γρήγορο γκολ.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή φάση στο ματς, το σουτ του Ίλιτς πέρασε εκτός εστίας.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο και 0-0, με τον Άρη να έχει κλασικές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε η αναμέτρηση στο "Κλεάνθης Βικελίδης".
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Δραγάτης (Χαλκιδικής) Βοηθοί: Κελάζογλου, Γούτας (Χαλκιδικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Γιώργος Βαζάκας): Μακρυωνίτης, Τσούπρος, Ζέλιος, Κορομηλάς, Αρναούτογλου, Κρισμάρεβιτς, Γραικός, Κασνέτση, Πρίντεμπς, Σταματάκης, Αγγελούδης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΡΗΣ (Νίκος Κωστένογλου): Διούδης, Μπούρμπος, Καράμπελας, Σόουζα, Χαριτωνίδης, Πίτου, Παυλίδης, Τάτος, Ντούνης, Ντόγος, Ιλιτς.