Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 22 Μάρτιος 2017

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα. ΑΟ Χανιά-ΟΦΗ 0-2.
90ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πατρίκ Βουό
90ΓΚΟΛΠατρίκ Βουό
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ με σκόρερ τον Βουό, που πλάσαρε από κοντά μετά από σέντρα του Μάνου.
89Βγήκε Κώστας Βασιλείου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Γεωργακόπουλος (MΕΣΟΣ)
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Μπαίνει ο Γεωργακόπουλος, έξω ο Βασιλείου.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ρούνεϊ, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Στρέζου.
79Βγήκε Κώστας Αποστολόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Μηλιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Στη θέση του Αποστολόπουλου ο Μηλιώτης.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Βγαίνει ο Όγκμποε και μπαίνει ο Μάνος.
77Βγήκε Μάριος Όγκμποε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Μάνος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βουό από την περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Αποστολόπουλο, μπλόκαρε ο Στρέζος.
72Βγήκε Παύλος Μητρόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χοακίμ Αντουκόρ (MΕΣΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Στη θέση του Μητρόπουλου μπαίνει ο Αντουκόρ.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σταματής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, περνώντας την κάτω από το σώμα του Στρέζου, ωστόσο το γκολ δεν μέτρησε καθώς ο παίκτης ήταν σε θέση οφσάιντ.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Κώτσιο, μπλοκάρει ο Αθανασίου.
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Στη θέση του Μιλοσάβλιεφ ο Πάγκαλος.
58Βγήκε Βλάνταν Μιλοσάβλιεβ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ντίνος Πάγκαλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Έξω ο Δρίζης, μέσα ο Λάσκαρης.
56Βγήκε Κώστας Δρίζης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παύλος Λάσκαρης (MΕΣΟΣ)
51ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Βλάνταν Μιλοσάβλιεβ
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα από Σταματή, ο Φουρλάνος σούταρε, η μπάλα βρήκε στον Κιάσσο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. ΑΟ Χανιά-ΟΦΗ 0-1.
45 01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τσουκάνη, η μπάλα άουτ.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.
41ΓΚΟΛΝίκος Πουρτουλίδης
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ. Κέρδισαν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι για ανατροπή του Βουό από τον Ζέρη. Το εκτέλεσε ο Πουρτουλίδης, που από την άσπρη βούλα έκανε το 0-1.
41ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΝίκος Πουρτουλίδης
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ. Ο Κιάσσος διώχνει την μπάλα πριν περάσει τη γραμμή, μετά από στραβοκλωτσιά του Κώτσιου, που παραλίγο να σημειώσει αυτογκόλ.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Βαλλιάνου, η μπάλα βρήκε στα πόδια του Όγκμποε, που συγκρούστηκε με τον Τσουκάνη και η μπάλα έφυγε πλάγιο άουτ.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί ο ΑΟΧ με τον Αποστολόπουλο, αλλά ο Στρέζος βγαίνει και μπλοκάρει.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μιλοσάβλιεφ, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Αθανασίου.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Όγκμποε, η μπάλα βρήκε στα σώματα και ο ΑΟΧ έφυγε στην αντεπίθεση. Ο Σταματής πλάσαρε, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Μιλοσάβλιεφ, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στρώνει ο Βουό στον Βαλλιάνο, ο οποίος σουτάρει, αλλά ο Αθανασίου διώχνει σε κόρνερ.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα κεφαλιά από τον Όγκμποε, απέκρουσε ο Αθανασίου.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά από τον Όγκμποε, άουτ η μπάλα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΧΑΝΙΑ (Νίκος Παντέλης): Αθανασίου, Ζέρης, Δαμιανάκης, Ηρακλής, Βασιλείου, Φουρλάνος, Τσουκάνης, Δρίζης, Αποστολόπουλος, Σταματής, Βανκεβάι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών) Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Τζιλίρης (Πειραιά)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΟΦΗ (Νίκος Παπαδόπουλος): Στρέζος, Κιάσσος, Βαλλιάνος, Κώτσιος, Κομεσίδης, Μπόατενγκ, Μητρόπουλος, Πουρτουλίδης, Μιλοσάβλιεφ, Βουό, Όγκμποε.