Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | Round 22 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ εν ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
1 1

Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 22 Μάρτιος 2017
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

97COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παρότι υπήρξαν τρία λεπτά καθυστερήσεις, το ματς συνεχίζεται εξαιτίας των πολλών διακοπών.
89Βγήκε Δημήτρης Γκούρτσας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Τσούτσης (MΕΣΟΣ)
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Γκούρτσα ο Τσούτσης.
86Βγήκε Νίμα Νταγκεστάνι (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σεραφείμ Μωϋσίδης (MΕΣΟΣ)
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Νταγκεστάνι ο Μωυσίδης.
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Υπάρχουν διαμαρτυρίες για καθυστερήσεις από πλευράς φιλοξενούμενων.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Ρότα ο Ντέμο
67Βγήκε Αρένσι Ρότα (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λέλι Ντέμο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
65Βγήκε Θανάσης Κανούλας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Στέλιος Πόζογλου (MΕΣΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Κανούλα ο Πόζογλου.
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Σιάκκας
59ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αρένσι Ρότα
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Γκούφα ο Βουτσιώτης
58Βγήκε Αρμάντο Γκούφας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Βουτσιώτης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57ΓΚΟΛΛεωνίδας Σκαρτσίλας
57ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λεωνίδας Σκαρτσίλας
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1! Ο Παναιγιάλειος ισοφαρίζει! Ο Νταγκεστάνι σέντραρε, οι αμυνόμενοι δεν μπόρεσαν να διώξουν και ο Σκαρτσίλας με σουτ νικά τον Ρίστιτς!
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Λάντο Φούσου
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σπουδαία επέμβαση του Ρίστιτς σε σουτ του Κρητικού.
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Ρότα, σουτ του Μπούζα, ο Ρίστιτς παραχωρεί κόρνερ.
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το χέρι για το οποίο φωνάζουν οι γηπεδούχοι έχει γίνει από τον Καψάλη σε σέντρα του Σκαρτσίλα.
33ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ηλίας Τσιλιγκίρης
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φωνάζουν για πέναλτι οι γηπεδούχοι για χέρι αμυντικού του Πανσερραϊκού.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! Σέντρα του Γκούρτσα, ο Κανούλας στην καρδιά της άμυνας με προβολή ανοίγει το σκορ για τον Πανσερραϊκό!
30ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Θανάσης Κανούλας
30ΓΚΟΛΘανάσης Κανούλας
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτός της φάσης του 2ου λεπτού, δεν υπάρχουν άλλες αξιοσημείωτες ευκαιρίες στον αγώνα.
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κερδισμένο κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτέλεση του Μπούζα, κεφαλιά του Παπαδόπουλου, άουτ η μπάλα.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαλιά του Σκαρτσίλα στον Κρητικό, αυτός δεν προλαβαίνει να σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπανός): Γκαραβέλης, Ρότα, Νταγκεστάνι, Στίκας, Παπαδόπουλος, Τρίγκας, Μπούζας, Τσιλιγκίρης, Σκαρτσίλας, Κρητικός, Γκούφας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Πλάκας (Δυτ. Αττικης)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Παναγιώτης Διλμπέρης): Ρίστιτς, Στέβιτς, Παπατζίκος, Καψάλης, Βοσκόπουλος, Σιάκκας, Ρούτσης, Φούσου, Τσίμικας, Γκούρτσας, Κανούλας.