Αναφορά Αγώνα: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | Round 6 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ εν ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 2

Ημερομηνία Αγώνα: Δευτέρα, 19 Δεκέμβριος 2016
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη της αναμέτρησης, με ένα χιτσκοκικό φινάλε.
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Είμαστε στις καθυστερήσεις, δύο ακόμα λεπτά.
90ΓΚΟΛΕμανουέλ Κονέ
90ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Εμανουέλ Κονέ
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα, με πλασέ του Κονέ μέσα από την περιοχή.
80ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γρηγόρης Κυζιρίδης
80ΓΚΟΛΓρηγόρης Κυζιρίδης
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Αιγινιακό. Από πάσα του Πατράλη, ο Κυζιρίδης με σουτ μέσα από την περιοχή έφερε το ματς στα ίσια.
74Βγήκε Μπέντζαμιν Ονουάτσι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γρηγόρης Κυζιρίδης (MΕΣΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αιγινιακό. Τη θέση του Ονουάτσι πήρε ο Κυζιρίδης.
73Βγήκε Ξενοφών Πάνος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Ντάσιος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
73Βγήκε Χρήστος Τζάνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Πουρτουλίδης (MΕΣΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ για τον Απόλλωνα. Εκτός οι Πάνος και Τζάνης, μέσα οι Ντάσιος και Πουρτουλίδης.
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ατομική προσπάθεια και σουτ του Κονέ, απέκρουσε δύσκολα ο Τόλιος.
68Βγήκε Ρόντιον Ζγκούρη (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Φασίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αιγινιακό. Εκτός ο Ζγκούρη, μέσα ο Φασίδης.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Ζούρκου, ο Ζγκούρη δεν πρόλαβε με προβολή να σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα.
62Βγήκε Παναγιώτης Γιαζιτζόγλου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανέστης Καρακώστας (MΕΣΟΣ)
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αιγινιακό. Στη θέση του τραυματία Γιαζιτζόγλου πέρασε ο Καρακώστας.
57ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Γιαζιτζόγλου
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αντώνης Τσιάρας
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλό σουτ του Διαμαντόπουλου, μπλόκαρε ο Τόλιος.
50Βγήκε Σάββας Σιατραβάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αρμάντο Γκούφας (MΕΣΟΣ)
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Απόλλων. Εκτός ο Σιατραβάνης, μέσα ο Γκούφας.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τζάνης σούταρε από μακριά, αλλά η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Αιγίνιο, με τον Απόλλωνα να προηγείται χωρίς δυσκολία.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Απόλλων δεν απειλείται και προς το παρών δείχνει ότι δύσκολα θα χάσει βαθμούς στο Αιγίνιο.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη καλή φάση για τον Αιγινιακό, με τον Χιώτη να αποκρούει το δυνατό σουτ του Ονουάτσι.
26ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΧρήστος Τζάνης
26ΓΚΟΛΧρήστος Τζάνης
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα. Ο Σιατραβάνης έκανε τη σέντρα από τα δεξιά και ο Τζάνης με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Σιατραβάνη, ο Διαμαντόπουλος δεν πρόλαβε να ακουμπήσει τη μπάλα προ κενής εστίας.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, ο Τόλιος μπλόκαρε τη μπάλα χωρίς δυσκολία.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η αμυντική γραμμή του Αιγινιακού λειτουργεί πολύ καλά και δεν επιτρέπει στους φιλοξενούμενους να φτάσουν με αξιώσεις στα καρέ των γηπεδούχων.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τον πλήρη έλεγχο του αγώνα έχει ο Απόλλων στα πρώτα λεπτά, χωρίς ωστόσο να έχει απειλήσει την αντίπαλη εστία.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κονέ, ο Τόλιος απέκρουσε εύκολα σε κόρνερ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης στο Αιγίνιο.
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Διαμαντόπουλος
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης) Βοηθοί: Καμπερίδης, Μηναδάκης (Καβάλας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Περικλής Αμανατίδης): Τόλιος, Τοπαλίδης, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιζόγλου, Λιόλιος, Μουκίδης, Πατράλης, Ζούρκος, Ζγκούρη, Ονουάτσι, Γκούρτσας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Δημήτρης Σπανός): Χιώτης, Πάνος, Κύργιας, Δεληζήσης, Κάσος Διαμαντόπουλος, Τζάνης, Σιατραβάνης, Βαλεριάνος, Τσιάρας, Κονέ.