Αναφορά Αγώνα: ΧΑΝΙΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ | Round 4 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Χρόνος Συμβάν
96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
95ΓΚΟΛΑνδρέας Σταματής
95ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΑνδρέας Σταματής
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-3! Ο Σταματής με κεφαλιά έπειτα από φάουλ του Μάνιας μειώνει για τον ΑΟΧ.
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΣΣΕΡΑ λεπτά οι καθυστερήσεις.
90ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΧρήστος Τζιώρας
90ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χαράλαμπος Δαμιανάκης
90ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γρηγόρης Αθανασίου
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-3! Με πέναλτι ο Αχαρναϊκός «κλειδώνει» το τρίποντο στο Μάλεμε. Ο Τζιώρας κέρδισε το πέναλτι από τον Δαμιανάκη και ο ίδιος ευστόχησε από την άσπρη βούλα.
90ΓΚΟΛΧρήστος Τζιώρας
81Βγήκε Χριστιανός Ντούμος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Αποστολόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΧ. Στη θέση του Ντούμου ο Αποστολόπουλος.
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Μουστάκη, ο Τζιώρας με κεφαλιά δεν βρίσκει στόχο.
76Βγήκε Λευτέρης Ματσούκας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Τζιώρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του Ματσούκα ο Τζιώρας
61Βγήκε Τζέφερσον Νταμιάο Κορέια (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θανάσης Παπατόλιος (MΕΣΟΣ)
61Βγήκε Κώστας Νικολόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Στέφανος Βαρούχας (MΕΣΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος στη θέση του Τζέφερσον.
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΧ. Ο Βαρούχας στη θέση του Νικολόπουλου.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-2! Η ομάδα του Μενιδίου παίρνει ξανά το προβάδισμα! Ασίστ του Ντούνγκα στον Ματσούκα, αυτός με σουτ μέσα στην περιοχή και από θέση δεξιά νικά τον Αθανασίου!
57ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
57ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λευτέρης Ματσούκας
55Βγήκε Γιώργος Λύρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Σταματής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΧ. Ο Σταματής στη θέση του Λύρα.
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για τον Αχαρναϊκό! Ο Ματσούκας σεντράρει και ο Ντούνγκα με κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στη συμβολή των δοκών.
52ΔΟΚΑΡΙΊσμαελ Ντούνγκα
46Βγήκε Παναγιώτης Πλαβούκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Πολ Γουέρε (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Ο Γουέρε στη θέση του Πλαβούκου.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΥΚΑΙΡΙΑ για τον Αχαρναϊκό. Ο Ντούνγκα επιχειρεί το σουτ και ο Αθανασίου αποκρούει εντυπωσιακά.
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλύτερος στο πρώτο 45λεπτο ο Αχαρναϊκός, δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες για να «καθαρίσει» το ματς, όμως ο ΑΟΧ από στημένη φάση βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1! Ο ΑΟ Χανιά απαντά άμεσα και φέρνει το ματς στα ίσα! Ο Μάνιας εκτελεί φάουλ και ο Θεολόγου με κεφαλιά βρίσκει δίχτυα.
40ΓΚΟΛΠαντελής Θεολόγου
40ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΠαντελής Θεολόγου
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! Ο Μουστάκης σεντράρει και ο Ματσούκας νικά τον Αθανασίου με κεφαλιά και δίνει το προβάδισμα στον Αχαρναϊκό!
34ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
34ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΛευτέρης Ματσούκας
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο πρώτο 15λεπτο ο Αχαρναϊκός μπήκε καλύτερα στο ματς, αλλά οι γηπεδούχοι έχουν ισορροπήσει.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερο κόρνερ που κερδίζουν οι γηπεδούχοι, περνά ανεκμετάλλευτο.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ γκολ του Ντούνγκα για τον Αχαρναϊκό, με τον Αφρικανό να υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Όπως σε όλους τους αγώνες, έτσι και στο Μάλεμε τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της τραγωδίας στην Κολομβία.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλεχάνδρο Μάνιας
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (Μίλος Κόστιτς): Αποστολίδης, Σωτηράκος, Χριστοφιλέας, Ψιάνος, Αναστασίου, Μουστάκης, Τσεμπερίδης, Ματσούκας, Τζέφερσον, Πλαβούκος, Ντούγκα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου) Βοηθοί: Μαυρουδής, Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...AO ΧΑΝΙΑ (Θοδωρής Γκάτζιος): Αθανασίου, Ζέρης, Δαμιανάκης, Θεολόγου, Νικολόπουλος, Γκεμίσης, Φουρλάνος, Τσουκάνης, Μάνιας, Λύρας, Ντούμος.