Αναφορά Αγώνα: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ | Round 28 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

84ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αλέξανδρος Καραγιάννης
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Λαμία και 0-3. Σκόρερ και πάλι ο Καραγιάννης που έπαιξε το ένα-δύο με τον Ρότσα, βγήκε απέναντι στον Ψύχο και πλάσαρε σωστά σε ένα γκολ καρμπόν με το πρώτο.
79ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Μπουλούλης
75Βγήκε Κόστα Βιάνα Βάντερσον (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Μπουλούλης (MΕΣΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του Βάντερσον.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Λαμία πλέον, δεν έχει κανένα άγχος και περιμένει τη λήξη της αναμέτρησης, αφού ο Αχαρναϊκός είναι εντελώς ακίνδυνος.
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό.Ο Μεζίνι στη θέση του Παπατόλιου.
68Βγήκε Θανάσης Παπατόλιος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αντρέα Μεζίνι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Λαμία. Στη θέση του Ματσούκα ο Ντουρμισάι.
59Βγήκε Λευτέρης Ματσούκας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Φιορίν Ντουρμισάι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του Σιάννη ο Ντάγκρας.
56Βγήκε Άγγελος Σιάννης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Ντάγκρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56ΓΚΟΛΑλέξανδρος Καραγιάννης
56ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αλέξανδρος Καραγιάννης
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-2! Από σουτ του Πεταυράκη και απομάκρυνση της μπάλας αυτή έφτασε στον Καραγιάννη που με σουτ σημειώνει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα!
48Βγήκε Ανδριανός Μεγαλοοικονόμου (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Λύρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο τραυματίας Μεγαλοοικονόμου, στη θέση του ο Λύρας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Λαμία. Ο Ομο στη θέση του Αυγενικού.
46Βγήκε Μιχάλης Αυγενικού (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σουλαϊμόν Όμο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο Μενίδι.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτό ακόμα.
42ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Αλέξανδρος Καραγιάννης
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Λαμία. Ο Καραγιάννης συνδυάστηκε εντυπωσιακά με τον Βάντερσον έξω από τη μεγάλη περιοχή, έπαιξαν το ένα-δύο και ο Ελληνας μεσοεπιθετικός σε τετ-α-τετ με τον Ψύχο πλάσαρε ψύχραιμα.
42ΓΚΟΛΑλέξανδρος Καραγιάννης
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία. Λάθος της άμυνας και του Ψύχου, ο Βάντερσον στρώνει στον Καραγιάννη, αυτός σουτάρει σε κενή εστία, διώχνει ο Μεγαλοοικονόμου πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι έχουν ανεβάσει ρυθμούς και δείχνουν πιο ανταγωνιστικοί.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώσαμε 30 λεπτά, η Λαμία ελέγχει το ματς, χωρίς κάτι το αξιόλογο.
25ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδριανός Μεγαλοοικονόμου
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη απειλεί για τον Αχαρναϊκό, ο Πίτκας μπλοκάρει το μακρινό σουτ του ζαχαρού.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Βασιλόγιαννη, γυριστή κεφαλιά του Καραγιάννη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πάθος και δυνατές μονομαχίες σε αυτά τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης. Χωρίς καθαρόαιμο φορ η Λαμία, με αρκετούς αμυντικογενείς ποδοσφαιριστές ο Αχαρναϊκός.
14ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χριστόφορος Τσουβαλτσίδης
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει η Λαμία. Αδύναμο σουτ του Ματσούκα, μπλόκαρε ο Ψύχος.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ρότσα με εκτέλεση φάουλ στέλνει τη μπάλα άουτ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΏΝΑ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 100 οπαδοί της Λαμίας βρίσκονται στην εξέδρα των φιλοξενουμένων.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές): Πίτκας, Χριστοφιλέας, Βασιλόγιαννης, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Ρότσα, Βαλιός, Αυγενικού, Βάντερσον, Καραγιάννης, Ματσούκας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Κοντιζάς (Πειραιά)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ (Γιώργος Μαραντάς): Ψύχος, Σωτηράκος, Κυριαζόπουλος, Τσουβαλτσίδης, Παπατόλιος, Σταμούλης, Αναστασίου, Μεγαλοοικονόμου, Σιάννης, Πλαβούκος, Ζαχαρός.